"Навколо все палало": Джамала показала, як вибиралася з охопленої пожежами Сицилії

27 липня 2023, 15:20

Через масштабні лісові пожежі на італійському острові Сицилія чимало людей опинилися у скрутному становищі. Серед них і співачка Джамала, яка на власні очі побачила стихійне лихо.

У своєму Instagram артистка розповіла, як через це не змогла покинути острів вчасно та що чекало на неї дорогою до Варшави.

"Коли я вам вчора показувала пожежу біля готелю, на той момент майже вся Сицилія вже горіла. В той вечір я мала вже вилетіти з острова, але не вийшло. Я приїхала в Катанію і думала, що вилечу до Варшави, але мій рейс із Катанії скасували і перенесли в інший аеропорт в 4-х годинах від Катанії", – розповіла Джамала.

 
Стихійне лихо Джамала побачила на власні очі
скріншот зі сторіз Джамали

"Звичайно, я на нього не встигала. Тоді я поїхала в Палермо. Ось так виглядала дорога до Палермо. Навколо все палало. В Палермо місць в готелях не було, тому поїхала в аеропорт. Там купа людей, хаос, всі рейси скасовані", – додала співачка.

 
Чисало людей намагалися покинути острів
 
 

"Тому вирішила лягти на свою куртку і спала підлозі. Прокинулась о 5 ранку, бо відчула, що через мене переступають інші люди! Зараз вже у Мюнхені, чекаю на наступний літак", – написала вона, додаючи у наступному сторіс, що успішно сіла на наступний рейс.

 
Зірці довелося спати на підлозі

Нагадаємо, нещодавно Джамала показалася в образі в стилі Барбі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Винна тобі останній рік": Джамала привітала свого "мотиватора" з 5-річчям. Зворушливе ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів