"Довгий час не займалася": Каменських зі спортивним декольте оголосила про повернення до спорту

8 серпня 2023, 13:10

Співачка Настя Каменських, яка під час війни залишила будь-яку фізичну активність, вирішила знов поповнити ряди спортсменів.

У мережі вона показалася в топі і пояснила, як тренування допомагають їй перезавантажитись.

"Довгий час я не займалася активним спортом, але вирішила поступово повертатися до тренувань. І знаєте чому за можливості, я намагаюсь займатися? Бо спорт - сила, що здатна лікувати наше тіло і душу водночас! Це те, що допомагає боротися з негативними думками та перемагати внутрішні бар'єри!

Будь-яке фізичне тренування розслабляє нерви, допомагає зняти стрес і покращити настрій. Завдяки спорту ми стаємо сильнішими не лише фізично, а й ментально, бо він допомагає нам знаходити гармонію і баланс у житті", - запевнила Настя.


 
Судячи з фото, Каменських налаштована рішуче
фото з instagram
 

А ще, окрім спорту, ранок Насті почався зі сніданку з її чоловіком, продюсером Потапом та його сином Андрієм від колишнього шлюбу.

 

Нагадаємо, восени після фан-зустрічі Каменських розкритикували через зайву вагу. Пізніше співачка прокоментувала це і зізналася, що стало причиною цьому. А вже у квітні Настя рішуче повернулася до спорту, надавши доказ у вигляді фото з бігу.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Так погладшала": підписники попліткували про вигляд Каменських на відео з фан-зустрічі

"Хоча б на 10 хвилин": Каменських розказала, як щоденні ритуали допомагають їй тримати себе у руках

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів