"Легковажно віднеслася": Булітко розповіла про серйозну хворобу, яка почалася з укусу за дупцю

10 серпня, 14:45

Акторка Вікторія Булітко вирішила поділитися зі своїми підписниками повчальною історією. Зірка "Дизель Студіо" заразилася хворобою Лайма через укус кліща.

Він укусив її за дупцю місяць тому, і відео, як його витягають, Віка навіть виклала тоді в Instagram. Тепер вона жалкує про те, що легковажно до того віднеслася.

 
Булітко захотіла застерегти якомога більше людей від своєї помилки

"Може, я трішечки переживала спочатку, а потім просто забула про це. І зараз, через місяць ця історія мене наздогнала", - зізналася Булітко.

Актриса не знає, коли сама капосна комаха вчепилася їй у м'яке місце. Припускає, що коли вони з колегою Євгеном Сморигіним ходили по гриби. Кліща з дупці Вікторії викрутили, і за декілька тижнів вона збиралася, вже у Києві, здати аналізи, але все відкладала.

"Пройшов місяць, і Євген Сморигін каже: "Віко, здай аналізи!" Я кажу: "Та Женя, здам я твої аналізи" Він каже: "Віка, піди здай, ну просто нам всім буде спокійніше". Я: "Окей". Я почувалася достатньо добре, тому я і не хотіла здавати їх", - пояснила Булітко.

 
Віка хоче, щоби ви не були як Віка

У лабораторії, де акторка пояснила свою ситуацію, їй запропонували "стандартні аналізи після укусу кліща". У результатах сильних відхилень не виявилося.

"Вони в принципі були нормальні, ну були якісь там, щось, десь... глобального нічого страшного в принципі не було", - пригадала зірка.

Відтак до лікаря Булітко так і не пішла. Але дещо її незабаром таки стривожило.

 
Це акторка після укусу на початку липня ефектно лежить у швидкій, яку викликали до готелю, де не було медпункту
 
А ось їй витягають того самого кліща

"Останнім часом, десь приблизно в той час, коли я пішла здавати аналізи, мені здалося, що мене вкусив комарик. Просто комарик вкусив. І я так почухала, воно чухається. А потім думаю: "Ого, який кольорований комарик, щось воно так більше роздувається, така плямочка на тілі з'явилася...", - розповіла Віка.

Таких "укусів" ставало дедалі більше. Якщо акторка їх не чухала, вони зникали, але з'являлися знов. Зрештою Булітко звернулася до дерматологіні, яка направила її на розгорнутий аналіз на хворобу Лайма, який розставив всі крапки над "і".

Тепер на Вікторію чекають 28 днів антибіотиків. Власним досвідом, як "кліщик знайшов їй пригоди на п'яту точку", актриса сподівається застерегти фанів та переконати бути обачнішими.

Із чого все починалося: те саме ВІДЕО:

Нагадаємо, що таке хвороба Лайма, причому в тяжкій формі, по собі знає й продюсерка Олена Мозгова.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

"Майже 15 років невидимих страждань": Белла Хадід розповіла про проблеми зі здоров'ям та показала себе у лікарні

Авріл Лавін ледь не померла від важкої хвороби


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів