"Майже 15 років невидимих страждань": Белла Хадід розповіла про проблеми зі здоров'ям та показала себе у лікарні

7 серпня 2023, 15:59

Американська супермодель Белла Хадід, яка нещодавно потрапила до лікарні через хворобу Лайма, порадувала шанувальників доброю новиною: вона нарешті одужала. Але шлях 26-річної зірки до здоров'я був дуже довгим, а інфекційне захворювання, спричинене укусом кліща - не єдиним тяжким випробуванням.

Про це Белла написала у Instagram, поділившись архівними кадрами і виписками та запевнивши, що пройшла би через усе це знову.

"Маленька я, котра страждала, дуже пишалася би дорослою мною за те, що не здалася", - заявила Хадід.

 
Белла поділилася чесними фото, зробленими в дуже важкий період її життя
фото з instagram хадід

Красуня подякувала своїй мамі Йоланді, яка весь цей час була поруч, допомагала, підтримувала і вірила в неї.

"Жити в цьому стані, який із часом погіршувався, і працювати, намагаючись зробити так, щоби я сама, моя родина і люди, що мене підтримують, пишалися мною - це позначилося на мені так, що я насправді й пояснити не можу. Бути такою сумною та хворою і мати найбільше дарунків долі/привілеїв/можливостей/любові навколо себе - це, мабуть, найбільше сум'яття. Одне я всім вам хочу сказати: 1: я в порядку, вам не треба хвилюватися, і 2: я би не хотіла нічого змінити. Якби мені довелося ще раз через усе це пройти, щоби дістатися сюди, саме у цей теперішній момент, де є всі ви, де я нарешті здорова, я би зробила це знов", - написала Хадід.

 
На щастя, все це нарешті позаду і супермодель здорова

Белла переконана, що всі ці випробування зробили її тією, ким вона є сьогодні, і що страждання роблять людину кращою.

"Я маю дуже багато за що бути вдячна, в мене так багато перспектив у житті, ці 100+ днів хвороби Лайма, хронічна інфекція, лікування змішаної інфекції, майже 15 років невидимого страждання - усе це було того варте, якщо я, як на те воля Божа, матиму ціле життя, щоби поширювати любов із повної чаші, зможу вперше в житті справді бути собою", - зізналася зірка.

 
Якби в неї була змога переписати минуле, Белла би нічого не хотіла змінити

Один із медичних документів, які запостила Хадід, датується 2014-им роком. Серед скарг на той момент 17-річної дівчини - виснаження, депресія, проблеми з пам'яттю, увагою і сном, надмірна чутливість до світла, біль у м'язах, суглобах та лімфовузлах тощо.

Белла зазначила, що намагалася підібрати максимально позитивні фото з тих часів, адже, хоч яким болісним був той досвід, його результатом стали нові друзі в її житті, нове сприйняття та "новий розум".

 
Красуня переконана: випробування зробили її кращою версією себе
 
 
 

Нагадаємо, торік Хадід розповіла, чому відмовилася від вживання алкоголю.

Як відомо, з хворобою Лайма свого часу стикнулися співачка Авріл Лавін, акторка Ешлі Олсен та продюсерка Олена Мозгова. Остання свого часу зізналася, що через нестерпні муки думала про суїцид.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Белла Хадід помилувалася мамою-моделлю в її 59-ий день народження

"Шкіра та кістки": Інтернет обговорює ФОТО Белли Хадід у спідньому

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів