"Це тіло створило людину з нуля": донька Вілліса і Мур через 4 місяці після пологів знялася оголеною

15 серпня 2023, 12:30

Старша дочка американських акторів Брюса Вілліса та Демі Мур, Румер, яка у квітні вперше зробила їх дідусем та бабусею, присвятила допис вдячності своєму тілу, яке привело в цей світ нову людину.

34-річна жінка, яка народила свою донечку Луетту вдома, зробила оголене фото для Instagram.

 
18-го серпня Луетті виповниться 4 місяці

"Це моє тіло створило людину з нуля... і вона (ця жінка - ред.) тепер виглядає та почувається трохи інакше, але щодня я щиро захоплена, коли дивлюся на мою доньку, на її посмішку, на її досконале личко і на маленькі пальчики ніжок, те, як спалахують її очі, коли вона прокидається вранці та впізнає моє обличчя. Вона - любов мого життя", - написала Румер.


"Це моє тіло, яке я так багато років намагалася виліпити, надати йому такої форми, яка, як я гадала, є бажаною чи дозволить мені добре почуватися в одязі, воно стало трохи м'якшим, круглішим, непружним та інакшим, але це окей, більш ніж окей, це чудово, тому що в ньому я виростила людину. Маленьку істоту, яку люблю з несамовитістю і зачудованням, яке щодня сягає нових рівнів", - зізналася донька акторів.

 
Доньку Румер народила від свого хлопця Дерека Річарда Томаса

Вілліс запевнила, що на якій би формі її тіло зрештою на спинилося, вона вдячна йому за те, що воно зробило і продовжує робити.

"Може, мої груди і стали більшими і тягнуться донизу, але який же це дар та привілей - те, що вони можуть годувати та забезпечувати поживними речовинами мою Лу. А ще з них виходить прекрасна подушка, коли ми спимо разом. Мої стегна та живіт, м'якші та кругліші, колисають мою доньку в безпеці, теплі та любові. Найглибша краса, яку я коли-небудь у собі відчувала, народжується з того, що я щодня пам'ятаю, що потрібно не відкидати ці частини мене, а приймати та бути їм глибоко вдячною", - резюмувала вона.

Нагадаємо, в червні Румер ділилася щемливою світлиною, де хворий на деменцію Брюс тримає на руках маленьку Луетту.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Брюсу Віллісу 68: близькі кінозірки поділилися щемливими фото та відео з ним

Важила 38 кілограмів: донька Вілліса і Мур зізналася, що страждає на анорексію та межовий розлад особистості

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів