Чорні троянди, перли і тризуб: Зеленська в вишиванці та українських прикрасах привітала з Днем прапора

23 серпня 2023, 10:58

Перша леді Олена Зеленська привітала українців з Днем державного прапора і з цієї нагоди показала ще один ошатний лук, зібраний з вітчизняних брендів.

Біла вишиванка з чорним візерунком від Gaptuvalnya, перлове намисто з золотим кулоном від Gunia та золотий тризуб від Guzema.

"Синьо-жовті кольори за кордоном – це символ підтримки України. Що більше наших прапорів бачимо у вікнах будинків, на одязі, просто на вулицях, то сильніше відчуваємо: тут вірять в Україну й українців. А значить, вірять у свободу. У справедливість. У нашу перемогу", - написала перша леді в соцмережах.

 
Це вже не перша вишиванка Зеленської від Gaptuvalnya. Сорочка з традиційною вишивкою Рожа натхненна орнаментами старовинних українських вишиванок, - пишуть в Instagram бренду. Коштує сорочка 9500 гривень
фото з соцмереж

"Синьо-жовті кольори вдома – це символ гордості. За воїнів, які встановлюють прапори на відвойованих наших землях. За людей, які зберігають прапори під загрозою тортур. За кожного й кожну, хто під синьо-жовтим стягом виборює цю перемогу.

Сьогодні, у День Державного прапора, хочеться закликати всіх, хто вірить в Україну: продовжуйте говорити про це за допомогою нашого прапора. Насправді зараз він не лише наш: це колір боротьби за демократичні людські цінності всього світу. Тож і відзначати маємо разом зі світом", - зазначила Зеленська.

Нагадаємо, у липні перша леді була на саміті Нато у чорно-білій вишиванці від бренду Gunia. А в травні дружина президента їздила в Сеул, де вигуляла ошатну сорочку з перфораціями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Зеленська в Данії вигуляла торішній лук від улюбленого бренду. ФОТО

Темно-лазуровий костюм та брошка-колосок: лук Зеленської під час візиту до Швеції. ФОТО

Кежуал першої леді: Зеленська в Буковелі показалася в сорочці і джинсах. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів