"Орангутан, феромони і піт": Tayanna розказала, які чоловіки їй подобаються, про свою точку G та найдорожчі подарунки

23 серпня 2023, 18:30

Завидна холостячка, співачка Tayanna розповіла, які чоловіки їй подобаються і що вона найбільше цінує в представниках сильної статі.

В опитуванні від Тані Лі вона також відповіла, що її збуджує, як ставиться до секс-шопів та які речі не вміє робити.

За словами виконавиці, вона не з тих, кого швидко збуджують якісь конкретні речі і дії:

"Я не можу сказати відразу. Це не одна якась справа має бути, не одна риса характеру. Це повинен бути якийсь симбіоз його внутрішнього стану, його ставлення до мене, його дій. Я люблю дієвих чоловіків, які "сказав - зробив", які відповідають за свої слова, - тому що таким чином я розумію, що вони надійні".

 
За словами співачки, її ерогенною зоною є безпека
фото з instagram

"Коли чоловік мужній, сильний. Якщо про тілесні контакти, коли мене обіймають, я розумію, що я захищена. Навіть в обіймах. Коли я заспокоююсь і мені (доступний -ред.) оцей стан спокою, довіри, розслаблення. Це для мене такий вже дзвіночок для збудження", - пояснила виконавиця.

Tayanna також відповіла, що б робила, якщо б залишилася сама на ніч у секс-шопі.

"Я колись заходила туди, це було ще в Чернівцях. Я бачила багато різних апаратів (не знаю, як це назвати). Я, знаєш, трішки здивувалася, що з тим люди роблять. Потім я подивилася фільм "50 відтінків сірого" і зрозуміла, що з тим можна робити. Воно когось збуджує, когось не збуджує. Кожному своє. Тому я не знаю, що б я робила. Це треба перевірити", - прокоментувала виконавиця.

 

Співачка перелічила і речі, які не вміє робити:

"Я не вмію будувати стосунки з людьми (комунікацію правильно вибудовувати робочу). В роботі я дуже емоційна і імпульсивна, мені важко, знаєш, вибудовувати таку правильну бізнесову комунікацію, коли ти говориш, що тобі не подобається, коли ти не боїшся цього".

Поспілкувалися і про матеріальне. Tayanna розповіла про найдорожчі подарунки і свої брендові речі.

"Мені якось подарували суму грошей для того, щоб я купила собі одягу. Я, як нормальна дівчина, (чи ненормальна) просто пішла і просрала ці гроші", - чесно зізналася вона.

А на перші зароблені 50$ виконавиця придбала собі джинсову спідницю в "Mango".

 

Tayanna також поміркувала, які чоловіки їй подобаються.

"Чоловік повинен бути чоловіком. Максимальний орангутан, брутальщина. Якщо чоловіку комфортно і тобі з ним комфортно - ок. Якщо жінка не перетравлює якісь моменти... Це їхній діалог. Мені приємно, коли чоловік-чоловік. Коли він пахне: прийшов з пробіжки, від нього пахне феромонами, потом. Одразу розумію, що він може принести мені мамонта додому", - зазначила виконавиця.

"Я надихаюся чоловіками, яким до 60-70, а вони такі огірочки. Вони кудись ідуть, бігають марафони. Знаєш, дуже надихає. Для мене неважливо якого віку, важливо, щоб був енергетичний потенціал великий. Щоб він жив це життя", - коротко пояснила зірка.

Нагадаємо, нещодавно Tayanna вже перелічувала якості, якими повинен володіти її майбутній обранець. І це після того, як вона пообіцяла собі "не вмирати за мужиками".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Не п'є, не палить, надихає: Tayanna розказала, чим пишається, і показала ніжне ФОТО с сином

"Переродження відбулося": Tayanna розповіла, чим займається на Балі та коли остаточно повернеться до Києва

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів