"Чому не народити самій?": дружина Мірошниченка відповіла на поширене питання та зворушила ФОТО з прийомним сином

26 серпня 2023, 17:50

Дружина телеведучого Тімура Мірошниченка Інна вирішила розставити крапки над "і" та відповісти на запитання, яке часто ставлять їй, відколи вони з чоловіком, маючи двох рідних дітей, стали прийомними батьками. "Чому не народити самій? Чому усиновлення?", - про це жінку питають в особистих повідомленнях.

Допис-відповідь Інна написала в Instagram, запостивши зворушливе фото з молодшим синочком, 2-річним Марселем. А ще Мірошниченко розкрила, чи зупиняться вони з коханим на трьох дітях (ні).

 
Інна зізнавалася, що сама не очікувала, що так сильно полюбить прийомну дитину
фото з instagram мірошниченко

"Ця історія є публічною, аби показати, що усиновлення - не антонім народженню. Усиновлення не для бездітних. Усиновлення - це коли ти дійсно готовий любити безумовно. Коли не через щось чи задля чогось. А просто. Бо ти можеш. Бо кожен з нас може, як тільки розбереться з собою і своїми стосунками зі світом", - поділилася Мірошниченко.


"Не буває чужих дітей. І кожна дитина унікальна. Ви не гарантуєте собі щасливіше чи повноцінніше життя, вибравши виключно народження дітей. Генетика має набагато менший вплив, ніж соціум. Часто люди дають цьому більше значення, ніж воно того заслуговує", - наголосила вона.

"Дійсно, дитина з закладу має більше проблем зі здоров’ям. Але чи може це стати перешкодою для прийняття її в сім’ю? Для мене ні", - додала Мірошниченко.

 
Мірошниченки тепер багатодітні батьки

Інна підкреслила, що кожен вибирає свій шлях, по своїх силах. І що будь-який варіант: чайлд фрі, одна дитина, пʼятеро чи будинок сімейного типу є нормою.

"І так, я хочу ще народити. І хочу ще усиновити. Так склалося, що ми з чоловіком любимо дітей. І це прекрасно", - резюмувала жінка.

Нагадаємо, Тімур із Інною відверто розповідають про проблеми, з якими стикнулися на своєму шляху прийомного батьківства. Також вони не приховують, що маленький Марсель має серйозні проблеми зі здоров'ям та може ніколи не стати таким як його однолітки.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Народився передчасно і важив всього 1 кг 400 г": Мірошниченко розповів важку історію свого прийомного сина

Фото вп'ятьох, де всі (не) вийшли: Мірошниченки у фемілі-луках попозували з донькою і синами

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів