"Трішки підшкрябує": Остачук засумувала за собою "київською" та пояснила, чому досі живе на дві країни

28 серпня 2023, 16:30

Ексдружина шоумена Володимира Остапчука, нотаріуска та блогерка Христина на другий рік повномасштабної війни поєднує життя на дві країни: Австрію та Україну.

У своєму Instagram жінка поміркувала про відчуття ностальгії та смутку за рідним домом й пригадала історію про емігранта, з яким познайомилася багато років тому.

"Трішки "підшкрябує" котик на ім’я "nostalgic" в моєму серці, за рідним домом… все рівно, думаю, ніколи в іншій країні ми не будемо відчувати себе, як вдома! Так, можемо відчувати себе добре, в безпеці, але, не як вдома", – переконана Остапчук.

 
фото з instagram Христини Остапчук

"Памʼятаю таку історію: десь років 12 назад я була в Нью-Йорку в ресторані "Самовар"". Це – ресторан емігрантів, і ми там познайомитись з музикантом, який 20 років на той час вже там жив. І знаєте, виконуючи пісні, в нього проступала сльоза і він сказав нам одну річ: "я назавжди тут емігрант, і я дуже сумую за своїм домом"…. Та за обставинами він повертатись не міг, і не думаю, що хотів, але в душі так було в нього.

Я, можливо, дуже засумувала за Києвом, та за тою собою, якою я там була – вічно заклопотана, вічно кудись біжу, купа справ, я – нотаріус, і бла, бла, бла… та все ж наразі я обираю безпеку та жити на дві країни. Просто ділюсь, що немає кращої землі, для мене, ніж моя Україна!", – підсумувала вона.

 
Нещодавно Христиигна відвідала свій улюблений острів Міконос

Нагадаємо, Христина нині ділить із ексчоловіком спільний будинок, у який Остапчук надумав заїжджати з новою дружиною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Мальдіви раз на рік": Остапчук розказала, якого фінансового рівня очікує від обранця та чим сама заробляє на життя

"Моментами була на межі зриву": Остапчук розказала, як справи з її аскезою та заради кого працює над собою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів