"Моментами була на межі зриву": Остапчук розказала, як справи з її аскезою та заради кого працює над собою

7 серпня 2023, 16:30

Нотаріуска Христина Остапчук, яка у липні оголосила, що бере 3-тижневі аскези, не лише їх витримала, а і вирішила продовжувати. Зокрема це стосується вживання (точніше, невживання) алкоголю.

Своїми думками ексдружина Володимира Остапчука поділилася з підписниками в Instagram.

 
Одна з аскез Христини стосується алкоголю, а от друга - секрет
фото з instagram остапчук

"Не можу сказати, що цей 21 день дався мені легко, ні, мені здається, особливо, щодо моєї "емоційної аскези" моментами я була на межі зриву, дуже близько, та страх не стриматись, або образити Всесвіт своєю несерйозністю - мене стримав!", - похвалилася Христина.

"Тож сьогодні я могла б відсвяткувати за келихом ігристого завершення аскезного життя, та я вирішила продовжити ще на 7 днів. Ну дуже я хочу бути кращою версією себе, та дуже хочу, щоб здійснилось те, що я прошу у Всесвіту, як нагороду, за мою відповідальність та, якоюсь мірою, навіть за мою "жертву" в деяких моментах! А ще, мені так приємно надихнути багатьох на такі кроки, тому, тримаймось - ми зможемо усе, задля себе ж!", - закликала вона.


Христина сформулювала, заради якого результату, крім "домовленості" з Всесвітом щодо здійснення заповітного бажання, вона бере аскези.

 
Кидаючи собі виклики, Остапчук самовдосконалюється

А ще Остапчук назвала людину, заради якої працює над собою: це вона сама.

 
 
Христина - сама собі найбільший мотиватор

Христина зізналася, що зазвичай їй буває страшно, що вона не втримається. Але дисциплінує досвід подруг, які, схибивши, отримували "покарання" в вигляді якихось неприємностей, подряпаного авта тощо.

"До всього, що робиться через молитву, через розмову з Всевишнім, з Всесвітом та хто у що вірить - я відношуся дуже серйозно. І розумію, що як і нагорода, так і відповідальність максимальна!", - підсумувала нотаріуска.

 

Нагадаємо, в житті розлученої Остапчук з'явився новий чоловік. Але хто він, Христина, чиєю лавсторі та, на жаль, нетривалою сімейною ідилією з Вовою спостерігали підписники в Instagram, тепер, навчена досвідом, тримає в секреті.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Без чоловіка не буду ніколи": Остапчук пояснила, чому не боїться самотності

Остапчук про кризу, з якою стикнулася в Відні: Я ніхто і звати мене ніяк

"Минулого немає": ексдружина Остапчука поділилася своїми установками і натякнула, хто кого перший кинув

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів