"Без права на надлишкові сентименти": Осадча у романтичному міні пояснила, чому більше не сумує за літом

31 серпня 2023, 14:29

Телеведуча Катерина Осадча в останній день літа зізналася, що прощається з ним без звичного смутку. Але за цим відчуттям вона сумує.

Своїми думками, а ще атмосферним відео, де постає в легкій літній сукенці та патріотичних кросах, Катя поділилася в Instagram.

 
Осадча проводжає літо

"Літо... Ми завжди вважали це маленьким окремим життям з пригодами, подорожами, теплими ночами і ранніми світанками, стрибками з розбігу в воду, очікуванням який він розрізаний кавун, сумом за літом, коли знаєш, що все це повториться тільки за рік", - пригадала дружина Юрія Горбунова.

"Я дуже сумую за цим відчуттям, його більше немає. І справа не втому, що я доросла, справа в тому, що відчуття це вкрала росія і в один день війна зробила мене дорослою людиною без права на надлишкові сентименти з приводу світанків і кавуна... Так, я намагаюсь, як і раніше радіти дрібницям, щоб не зійти з розуму, але це вже тільки намагання, через призму страшної біди і трагедій", - зазначила вона.

Як додала Катерина, цей її допис не про останній день літа, адже "роки більше не діляться, на жаль, на пори року".

"554 день страшної великої війни де ми всі стали дорослими", - підсумувала Осадча.

Нагадаємо, Горбунов, коментуючи нещодавно скандал навколо серіалу "СМТ Інгулець", який планувалося знімати за 33 мільйони гривень із держбюджету, говорив про те, яке "важливе стратегічне значення" для емоційного стану українців зараз має комедія.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Льон, символи надії та закодовані слова: Осадча з українським брендом представили патріотичну колекцію одягу

"Х*р вам, а не зневірені українці": Осадча з Горбуновим показали, як живуть тут і зараз. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів