"Нема переможців": суд остаточно встановив суму аліментів, яку Костнер платитиме ексдружині на трьох дітей

2 вересня 2023, 15:30

Американський актор Кевін Костнер нарешті закінчив багатомісячну судову баталію з ексдружиною Крістін Баумгартнер щодо виплати аліментів.

Як повідомляє The Daily Mail, суд Санта-Барбари зобов’язав актора виплачувати 63 тисячі доларів щомісяця на утримання трьох дітей, що майже вдвічі менше, ніж розглядалося раніше.

 
Шлюб Кевіна та Крістін тривав 18 років
фото getty images

Водночас, Костнер не поспішає радіти. Після оголошення вердикту він зазначив, що в цій справі "нема переможців".


"Ви знаєте, коли живете з кимось стільки років, в цьому випадку нема переможців, І це та велика, шалена штука, яка зветься життям й те, як воно швидко змінюється… Вона неймовірна мама. Ми впораємося з усім і ми розділимо (труднощі - ред.). Зараз ми просто ніби відновлюємося після усього", – зазначив актор.

 
Костнер переконани, що "переможців нема"
фото getty images

Як відомо, сума аліментів набагато менша, ніж хотіла Крістін. На початку розлучення жінка вимагала 248 тисяч доларів. Тоді як Костнер заявляв, що більшу частину цих грошей вона витрачатиме на пластичні операції та інші власні потреби.

Також актор наполягав, що цьогоріч його заробіток значно впаде, адже він покинув знімання у серіалі "Єллоустоун". Шоу приносило йому левову частку доходів.

Саме через зйомки Кевіна у серіалі, подейкують, Крістін і подала на розлучення.

Нагадаємо, раніше колишня дружина Костнера обурювалася, що актор повідомив їхнім дітям 15-річному Кейдену, 14-річному Хейзу і 12-річній Грейс новину про розлучення через відео-дзвінок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Витрачатиме на пластичні операції і фітнестренера": Костнер збирається платити вдвічі менше аліментів, ніж хоче ексдружина

Дружина Кевіна Костнера подала на розлучення після 18 років шлюбу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів