Пахне розлученням: джерела повідомили про проблеми в шлюбі Джонаса і Тернер та з ким їхні діти

4 вересня 2023, 11:30

Схоже, шлюб американського музиканта Джо Джонаса та британської акторки Софі Тернер нині переживає не найкращі часи. І є вагомі підстави вважати, що закінчиться ця лавсторі розлученням.

Про це повідомляють джерела TMZ.

Із їхніх слів, 34-річний Джо уже проконсультувався щонайменше з двома адвокатами у Лос-Анджелесі, готуючись подати заяву про розірвання шлюбу.

 
Учасник гурту Jonas Brothers та зірка "Гри престолів" одружені 4 роки
фото getty images

Як зазначили інформатори, в останні шість місяців у пари були "серйозні проблеми".

А останні три місяці стали особливо нелегкими саме для Джо, адже переважно на нього лягло піклування про їхніх із Софі спільних дітей: 3-річну Віллу та 1-річну молодшу дівчинку, ім'я якої пресі досі вивідати не вдалося. Поки Софі буцімто перебуває на зйомках у Британії, дівчатка "майже весь час" перебувають із зірковим батьком, зокрема і під час його гастрольного туру Сполученими Штатами в складі Jonas Brothers.

Востаннє Джонаса і Тернер бачили разом на людях у квітні. Не лишилося непоміченим і те, що артист тепер не весь час носить свою обручку. В серпні зіркове подружжя несподівано свій дім у Маямі, який було придбано лише рік тому.

Речники Джо і 27-річної Софі про їхній імовірний розрив поки анічичирк.

Як відомо, зірки запізналися через Instagram, прийому на перше побачення з Джонасом Тернер прийшла з друзями, бо боялася, що він якийсь аферист тощо. В 2019-му пара зіграла цілих два весілля (на одному з них Софі була у платті від української дизайнерки).

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Зірка "Гри престолів" знялася в сімейному кліпі свого нареченого. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів