"Нарцис і насильник": колишня дружина Войтенка розкрила причини розлучення

5 вересня 2023, 12:15

У жовтні 2022-го танцівниця Валентина Марініна повідомила про розлучення з зіркою серіалу "Будиночок на щастя", актором Костянтином Войтенком. І хоча тоді причини свого рішення вона не озвучила, нині наважилася зробити це.

Виявляється, у їхньому шлюбі було місце аб’юзу та фізичному насиллю. Детальніше про це Валентина розказала у своєму Instagram.

"Мій колишній чоловік – перверзний нарцис і насильник. Так знаю його я – колишня дружина та мама нашої спільної дитини. Він публічна людина, тато, який час від часу радіє своїй доньці. Він – колишній, який обирав і обирає зі мною насильницькі форми спілкування: газлайтинг, погрози, фінансове, психологічне та фізичне насильство", – йдеться в її дописі.

 
Хореографка наважилася розповісти про причини розлучення
фото з instagram Валентини Мариніної

"Коли я вперше і востаннє викликала поліцію після випадку фізичного домашнього насильства, поліція натякала: "ви подумайте, може помиритеся? Інакше у нього виправні роботи і він вже буде "чіслітса". Нічого, що я в синцях, і мене за волосся вночі викидали з власної квартири. Головне ж, що в сімʼях так "не прийнято" – писати заяви на чоловіків, ще й таких публічних і наче ж пристойних.

Якби подібний виклик відбувся у розвиненій країні світу, я би мала повне право попросити колишнього з дому і він би втратив право наближатися до мене. Я би мала підтримку і захист", – написала хореографка.

 
Валентина після розлучення змінила прізвище на дівоче

Валентина зізналася, що колишній намагався її змусити сумніватися у власній адекватності. Мовляв, спонукав піти до психіатра і приймати ліки, щоб "стати нормальною".

"Після домашньої бійки (а ви не думайте, я захищалася, як вміла) – обійми, відпочинок у Туреччині і нове коло розмов уночі (так, насильники "працюють" за зачиненими дверима): "Валь, тобі треба до психіатра, психолог вже не допомагає, психіатр випише пігулки і нормальною станеш, подивись, ти взагалі не ок", – згадує жінка.

"Потім тижневі ігри Кості у "мовчанку". Вони зводили мене з розуму. Синці загоїлися швидко. Газлайтинг і психологічне насильство травмували мене набагато глибше. Я є клієнтом психологів і психотерапевтів вже більше 5 років", – розповіла вона.

 
Це фото подружжя робило на відпочинку з дочкою ще до розлучення

"І лише зараз я наважилася сказати публічно. Лише зараз, вже рік як в офіційному розлученні, коли маю підтримку Ірландії, в якій будь-яка форма насильства карається законом та громадською думкою. Коли точно знаю, що я сама тепер вмію інакше. Коли точно знаю, що я невинна. І коли дуже втомилася соромитися того і про то мовчати. Також тепер я точно знаю, що відрізняє насильника від людини, яка вчиться жити інакше – визнання помилки і бажання змінюватися", – розповіла Валентина.

"У мого колишнього цього бажання нема. Як і простого щирого "пробач". Вірогідно, він і не зможе. Але я не його психотерапевт і не його мама. А мама його дитини, яка втомилася навіть після розлучення і переїзду за тисячі кілометрів, відбиватися від його агресивності та маніпуляцій…

Так, мій колишній чоловік, відомий український актор Костянтин Войтенко – домашній тиран. Припускаю, з нарцисичним розладом психіки та насильник. Так, я теж обирала у стосунках із ним насильницькі форми комунікації. Я – колишня жертва, насильник і рятівник в одному флаконі. Мені було дуже соромно про це. Але я прийняла рішення і навчилася інакше", – додала вона, після чого звернулася до ексчоловіка.

 

"Знаю, що тобі передадуть. Костя, я ані тебе, ані твого оточення, ані ваших погроз і маніпуляцій більше не боюсь. Я засуджую тебе і свою колишню поведінку публічно. Мені не страшний ані твій статус, ані твоя бульбашкова популярність. Я залишаю цю систему насильства, як не близьку мені. Дякую тобі за цей безцінний досвід. І дякую собі за неабияку мужність проходити його саме так", – підсумувала вона.

 
Костянтин Войтенко ще не коментував ситуацію
фото з instagram Костянтина Войтенка

Нагадаємо, після розлучення Войтенко не коментував причини розриву, але заявляв, що налаштований на мирне спілкування з колишньою.

Марініна та Войтенко одружилися у 2015-му та мають спільну дочку Емілію. До речі у травні цього року актор вже показався в обіймах нової жінки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Войтенко про своє розлучення: Найважливіше зараз – залишатися людиною

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів