"Війна розлучила нас": Камалія в 10-ий день народження доньок показалася з ними та розкрила, який дарунок вони з Захуром їм зробили

6 вересня 2023, 12:00

6-го серпня в родині співачки Камалії та пакистанського бізнесмена Мохаммада Захура святкують ювілей їхніх доньок: Арабелли та Мірабелли.

На честь свята мама оприлюднила спільне сімейне фото і розказала, яке бажання дівчат здійснила.

"Сьогодні наші принцеси відзначають перший ювілей — десятиріччя нестримної радості, яку вони принесли в наше життя! Як же ми мріяли подарувати їм справжнє свято з друзями, однокласниками, великим святковим тортом, фокусами, аніматорами… Та війна вносить свої нещадні корективи… Вона розлучила нас, штовхаючи дівчаток у небажане вигнання з рідної країни.

А як же вони мріють жити в Україні! Я залишаюсь вдома, розуміючи, як і дуже багато українців, що моє місце тут, ми повинні робити все задля перемоги. Захур був змушений бути разом з донечками, покинувши свій бізнес, але все заради дітей", - написала Камалія.


"З початком їхнього навчання в Лондоні з’явилося скромне прохання — єдиний подарунок, якого вони щиро бажали, це відзначити своє 10-річчя в Києві. Ми всім серцем прийняли їхнє бажання, усвідомлюючи, що серед буремності, хаосу просте та інтимне святкування в колі найдорожчих друзів і родини має незмірну цінність. І зараз лише так!", - наголосила мама.

 
Дівчата святкуватимуть свої 10 на батьківщині, в колі батьків
фото з instagram

Як відомо, від самого початку війни Мірабелла та Арабелла навчаються у Лондоні. У липні Камалія та Захур приїжджали до дівчат в школу і розказували, що доньки сумують за Україною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Камалія з доньками показали "одне хобі на всіх" на тлі іспанського узбережжя. ФОТО

Камалія у квітчастому сарафані показала дівич-вечір із дочками в Іспанії

Камалія у басейні відзначила романтичну річницю з Захуром

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів