"Ти все вигадала": ексдружина Войтенка оприлюднила їхню переписку, а він показав "щасливу родину" з нинішньою коханою і дітьми

6 вересня 2023, 18:37

Днями хореографка Валентина Марініна зробила шокуюче зізнання щодо причини розлучення з чоловіком, актором Костянтином Войтенко.

У своєму Instagram вона розповіла, що багато років потерпала від фізичного та психологічного насильства з боку чоловіка.

 
У шлюбі Войтенка та Марініної народилася дочка Емілі
фото з instagram Валентини Мариніної

Попри очікуваний, здавалось би, крок від Войтенка – публічний коментар, актор продовжує зберігати мовчання. Натомість, він звернувся у приватних повідомленнях до ексдружини, а в своєму профілі опублікував допис із фото з теперішньою дівчиною та їхніми дітьми.

 
Поки Войтенко публічно не зробив жодної заяви
скріншот з instagram

Натомість Марініна в сторіз Instagram показала скріни переписки.

У повідомленнях Войтенко заперечив слова колишньої, звинуватив її у брехні та наклепі, а також заявив, що лише "тепер він знає, що таке любов", маючи на увазі свої нові стосунки.

"По перше: у мене немає ніяких коханок. В мене є одна жінка. 3 якою я живу. 3 якою я щасливий, яку я кохаю, і з якою я хочу прожити все життя", – написав Войтенко, маючи на увазі закиди щодо домагань, які пролунали від деяких жінок невдовзі після допису Мариніної.

 
Ось, що написав колишній дружині Войтенко після її публічної заяви про фізичне та психологічне насильство

"Це у тебе завжди не було подруг. А я тепер повернувся до життя. Тепер я знаю що таке справжня любов. Що таке піклування, що таке добро. Що таке здорове спілкування де всі один одного поважають і цінують…

Далі. Будеш забороняти бачитися з дитиною – буде суд. Буде обмежувати спілкування з дитиною чи будеш налаштовувати її проти мене – вона все одно виросте і зробить висновки. А висновок буде один – вона буде тебе ненавидіти а зі мною добре спілкуватись", – написав Войтенко.

 
 

"Очевидно. Ти все вигадала. Ти живеш в вигаданій реальності і віриш в неї. І намагаєшся щоб і твої друзі і знайомі жили в цій реальності. Але вона вигадана. Ти постійно брехала і продовжуєш брехати про мене… Я не допущу, щоб на мене брехали. Ти ніколи не зможеш маніпулювати мною. І якщо ти почнеш брехати публічно – буде суд і ти програєш. Я зроблю все, щоб ми пройшли медогляд та обстеження у психіатра й зробили МРТ мозку. Для того, щоб всі дізналися, хто насправді хворий", – йдеться в його повідомленнях.

 
 
 
 

Нагадаємо, у травні Войтенко оголосив про нові стосунки романтичним фотосетом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Прошу, не загубіть мене": дружина актора Войтенка повідомила про розлучення

"Нарцис і насильник": колишня дружина Войтенка розкрила причини розлучення

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів