"Врятували життя": ще не народжену дитину 44-річної вагітної Кардашян терміново прооперували

7 вересня 2023, 13:00

44-річній сестрі Кім Кардашян, Кортні зробили екстрену операцію, щоби врятувати її ще ненароджену дитину.

Про це вагітна жінка розповіла у себе в Instagram, подякувавши лікарям, своєму чоловіку та мамі.

"Я буду довіку вдячна моїм неймовірним лікарям за те, що вони врятували життя нашої дитини. Я довіку вдячна своєму чоловікові, який поспішив до мене під час туру, щоби бути поруч в лікарні та піклуватися про мене, моя скеля. І дякую моїй мамі, що тримала мене за руку весь час", - написала Кардашян.

 
Барабанщик гурту Blink-182 Тревіс Баркер минулого тижня перервав тур, щоби поспішити до дружини і бути поруч під час операції
фотот з instagram

"Як людина, яка мала три справді легкі вагітності в минулому, я не була готова до жаху через термінову операцію на плоді. Я не думаю, що хтось, хто не проходив через подібну ситуацію, може розуміти це почуття страху. Я по-новому розумію і поважаю мам, яким доводилося боротися за своїх дітей під час вагітності. Дякувати Богу. Вийти з лікарні з моїм хлопчиком у животику та в безпеці було справжнім благословенням", - підсумувала Кортні, не уточнюючи причин операції.

 
Це буде вже четверта дитина 44-річної Кортні і перша спільна з Тревісом Баркером

Як відомо, у Кардашян є троє дітей від попередніх стосунків зі Скоттом Дісіком. У 47-річного Баркера двоє дітей і один пасинок від попереднього шлюбу з моделлю та акторкою Шаною Моаклер.

У червні Кортні повідомила, що чекає на сина, а в липні вже позувала з животом у відвертих бікіні. З Баркером вони побралися минулого року.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів