Маск уперше показав своїх наймолодших дітей, а його колишня заявила, що він не дає їй бачитися з сином . ФОТО

9 вересня 2023, 10:24

52-річний мільярдер Ілон Маск вперше показав своїх молодших дітей, дворічну доньку Ексу Дарк Сідіріель (Y) та близнюків від нової дівчини Шівон Зіліс, сина Страйдера та доньку Езур.

Ексклюзивні фото у Twitter (X) оприлюднив біограф Волтер Айзексон.

На одному із фото дворічна Y тягнеться до робота, а зірковий татко нависає над нею. На іншому Маск та Зіліс сидять, ймовірно, на терасі свого помешкання та тримають дітей-близнюків на руках – Шівон тримає сина, а мільярдер доньку.

 
Маск із Шивон та близнюками

 
А це Ілон із дочкою від Grimes

Колишня дружина мільярдера, британська співачка Grimes (Клер Буше) у коментарях під дописом Айзексона звинуватила винахідника в тому, що він не дозволяє їй бачитися з їхнім трирічним сином Х.

Grimes написала, що теперішня обраниця Маска заблокувала її у соцмережах, та заявила, що поява дітей у пари "розбила її сім'ю". Щоправда, невдовзі коментар співачки зник.

 
Коментаря Клер уже немає під дописом

"Скажи Шівон, щоб вона розблокувала мене і скажи Ілону, щоб він дозволив мені побачити мого сина, або, будь ласка, відповів моєму адвокату. Досі мені навіть не дозволяли бачити фото цих дітей, незважаючи на те, що ця ситуація розбила мою сім'ю", – написала Клер.

 
Клер Буше з сином від Маска
фото з instagram grimes

Як відомо, Ілон Маск має вражаючу любовну історію та дев’ять дітей.

Шестеро дітей він має від канадської письменниці Джастін Маск. Однак, на жаль, первісток Невада помер на 10 тижні життя. Як відомо, нині двом старшим дітям експодружжя, близнюкам Гріфіну та Ксав’єру – 19. У червні минулого року з’явилася інформація, що Ксав’єр подав документи на зміну статі та взяв собі нове ім’я – Вів’єн Джена Вілсон.

 
Маску 52, тож на 9-х дітях він може не зупинитися
фото getty images

У стосунках з британською співачкою Grimes Маск став батьком двічі – у травні 2020 у пари народився син якого назвали X Æ A-12 Маск. У вересні 2021-го Буше з Маском розійшлися після трьох років стосунків, але зробили це лише "наполовину". А у березні того ж року народилася друга спільна дитина, яку виносила сурогатна мати. Дівчинку назвали Екса Дарк Сідіріель Маск.

У 2021-му році винахідник став татом близнюків, яких народила від нього Шивон Зіліс – керівниця компанії Neuralink, що належить Маску та займається розробкою й дослідництвом нейронних імплантів.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів