"Норма у нас вважається зайвою вагою": Луценко про різницю ставлення до спорту і тіла в Україні і Британії

12 червня, 15:30
Луценко у топі й лосинах

Луценко розказала про ставлення до тренувать і стандарти фігури за кордоном

Зіркова фінтес-тренерка та блогерка Аніта Луценко, яка два роки тому переїхала у Британію, прослідкувала ставлення до культури спорту і тіла за кордоном.

Цікавим спостереженням 40-річної спортсменки стало те, що відвідувачки спортзалу у Британії полюють не на худе тіло і відточені форми, а хіба що на здоров'я.

"Цікаво, як за 2 роки в Британії в мене змінився погляд на тіло. По відчуттях, це як побути в клініці відновлення після якоїсь залежності. У мене, звичайно, як і у більшості дівчат в Україні і Східній Європі, є певні стандарти в голові щодо фігури. Так, вони менш радикальні, ніж у більшості, але все одно є і ще й професія забов'язує.


Тут я побачила зовсім інший підхід, + 7 кг (від наших візуальних орієнтирів) - це топ-фігура. В залі дівчата точно не заради схуднення. Думаю, в них таких думок немає навіть в голові - орієнтир - сила, здоров’я, мощ якась, мабуть, самопочуття, акцент на ментальне здоров’я. Тобто фізичне без ментального не має сенсу. Від вас я чую цікаве, що якби "ідеалом було" плюс 7, то я вже ідеальна і можна розслабитися", - розповіла Луценко.

Я вважаю, що фізична активність і здорове харчування - невід’ємна частина здоров’я ментального і фізичного. Без цих пунктів життя стає складнішим в рази по багатьох причинах, і точно не через те, що стає більше целюліту, - запевнила Аніта

"Я вважаю, що фізична активність і здорове харчування - невід’ємна частина здоров’я ментального і фізичного. Без цих пунктів життя стає складнішим в рази по багатьох причинах, і точно не через те, що стає більше целюліту", - запевнила Аніта

"От хочеться вже розслабитися. На жаль, більшість хоче важити в мріях менше норми. А норма у нас вважається зайвою вагою. Люди сприймають тренування, як засіб схуднути, а це як сприймати смартфон - як найкращий молоток. Окрім стресу щоденного і невгамовного, що скоріше наростає, а не пропадає від усіх подій і переживань українців, наче нам ще не вистачало стресувати через свою вагу? При цьому цікаво, що напруження і знервованість змушують їсти більше і знову себе за це картати і стресувати ще більше. Я не мрію про наш орієнтир + 7 кг, але +3-4 в орієнтирі було б доречно і розслабляюче для багатьох", - поділилася думками тренерка.

Нагадаємо, раніше Луценко ділилася найпоширенішими міфами про схуднення та розповідала про ефективні способи скинути зайву вагу.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів