Хотіла бути схожою на Вікторію: біограф розповів, як Меган Маркл занапастила дружбу з Бекхемами

28 червня, 10:30

Британський принц Гаррі та його дружина Меган Маркл серед своїх друзів мають чимало зірок. Колись у цьому списку було і подружжя Бекхемів. Проте навряд цю дружбу можна було назвати безкорисною.

Принаймні, у цьому переконаний Том Бовер – автор біографічної книги про Девіда і Вікторії, якого цитує New York Post.

Так, він розповідає, коли Меган була лише заручена з Гаррі, вона хотіла виглядати як Вікі. Мовляв, майбутня герцогиня Сассекська просила у дизайнерки безкоштовно сумочки та одяг.

Принц Гаррі і Меган Маркл
Меган і Гаррі колись були близькими із Бекхемами, але дружбі прийшов кінець
фото GETTY IMAGES

Такий крок дуже не сподобався Букінгемському палацу. Вони "ветували" його, адже це було поза правилами королівської родини.

Також автор розповідає, що у стосунках Бекхемів та Гаррі з Меган було ще кілька неприємних епізодів. Один з них пов’язаний зі зливом інформації у ЗМІ. Про цей інцидент вперше стало відомо не так давно, у липні 2023-го.

Біограф Бекхемів розповідає, що Маркл отримала пораду щодо мейкапу від Вікі, а згодом видання The Sun написало, мовляв, Бекхем наставляє майбутню герцогиню й таке інше. Це неабияк розлютило наречену принца Гаррі і вона вирішила, що саме Вікторія є джерелом зливу. Меган пожалілася принцу щодо цього і вирішила помститися подружжю в особливий спосіб.

На церемонію весілля Девід і Вікі були запрошені. А от на святкову вечерю і гуляння – ні. І це в той час, як інші зіркові друзі герцогів Сассекських, наприклад, Джордж та Амаль Клуні, були присутні на неофіційній частині свята.

Девід і Вікторія Бекхеми

Подейкують, такі звинувачення дуже розлютили Девіда і Вікторію

фото GETTY IMAGES

Вікторія почувалася ображеною, і відтоді пір між двома парами пробігла чорна кішка. Бекхеми своєю чергою не запросили Меган і Гаррі на весілля первістка Брукліна та дочки американського мільярдера Нельсона Пельтца Ніколи.

Нагадаємо, подейкують, що місце Бекхемів за "зірковим столом друзів" Гаррі та Меган віддали актору Джону Траволті.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів