"Покохав не лише мене, а нас трьох": Кацуріна публічно подякувала Дантесу та показалася в його обіймах

2 липня, 16:30
Даша Кацуріна і Володимир Дантес
Пара разом вже 2 роки
фото з Instagram Даші Кацуріної

Дизайнерка і рестораторка Даша Кацуріна майже не говорить у соцмережа про особисте життя. Так само, як і її бойфренд, співак Володимир Дантес.

Однак порушити це правило Даша наважилася у новому пості в Instagram. У дописі вона показала сімейні фото коханого з її дітьми, а також подякувала йому за все.

"Ми домовились оберігати від публічності наші стосунки, але ці два роки, які ми разом, потрапили на найважчі періоди в нашому житті і я хочу публічно подякувати тобі, Вов, за те, що ти є в моєму житті. Ти є тією великою підтримкою і опорою для мене, для нашої родини.

Ти покохав не тільки мене, а одразу нас трьох, ти слухаєш мене і завжди підтримуєш, ти миєш пеніс Івану і прокидаєшся раніше за всіх, ти готуєш найсмачніший гречаний суп та постійно мене мотивуєш своєю силою волі. Мені дуже пощастило і сьогодні хочеться написати про це публічно", – йдеться у дописі.

Даша Кацуріна і її діти

Даша й Вова із донькою дизайнерки Олександрою і сином Іваном

фото з Instagram Даші Кацуріної
Володимир Дантес

Кацуріна подякувала коханому

фото з Instagram

Як відомо, Дантес та Кацуріна були знайомі багато років до початку стосунків. Тоді артист був одружений із Надею Дорофєєвою, а дизайнерка була у шлюбі з ресторатором Мішею Кацуріним.

У 2022-му обидві пари оголосили про розлучення. Невдовзі Надя та Міша підтвердили свої відносини. Натомість Вова і Даша певний час приховували роман від шанувальників.

Нині, Дантес і Кацуріна живуть разом із дітьми дизайнерки у заміському будинку біля Києва.

Нагадаємо, раніше Даша показалася топлес у чуттєвій зйомці.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів