"Хочу знову відчувати себе жінкою": Гвоздьова зібралася робити пластичну операцію

18 вересня 2023, 09:48

Хореографка Ілона Гвоздьова зробила відверту заяву. 35-річна мама двох дітей вирішила збільшити собі груди.

Про те, чому вона наважилася на такий радикальний крок, танцівниця пояснила у своєму Instagram.

"Прийшов час змін! Я хочу знову відчувати себе жінкою! Народження діточок, постійний спортивний образ життя і останні роки постійного стресу дуже сильно вплинули на мій вигляд тіла! Так, хтось може казати, ви чудова, спортивна, рельєфна і так далі! Звісно, приємно це чути! Та я бачу в дзеркалі маленьку, худорляву дівчинку підлітка, яка з кожним новим роком все більше нагадує старшу сестру доньки, ніж жінку", - зізналася Гвоздьова.

Гвоздьова приголомшила рішенням збільшити груди 

Гвоздьова приголомшила рішенням збільшити груди


"Я довго думала та вагалась щодо хірургічного втручання, багато пройшла консультацій у різних лікарів, довгі спілкування з психологом та подругами на тему "збільшення грудей".

Надважливе питання було для мене: "Навіщо я хочу збільшити груди?", якщо сімʼя є, дітей вигодувала, чоловік взагалі проти, на роботу це взагалі ніколи не впливало, то ж навіщо вони?!?!?", - продовжила Ілона.

"Відповідь одна - для себе, для свого внутрішнього стану. І це не про впевненість чи про комплекси, гонитва за трендами чи інста-самками, це саме про естетичну насолоду самої себе,про любов до себе, про турботу про себе. Я завжди відверта з вами мої любі друзі і хочу надалі бути щирою з вами! Я не боюся хейту чи осуду, це моє життя, моє тіло і мої думки…", - підсумувала Гвоздьова.

Ілона каже, що чоловік проти, але їй це потрібно для відчуття себе жінкою

Ілона каже, що чоловік проти, але їй це потрібно для відчуття себе жінкою

Нагадаємо, кілька років тому Ілону хейтили через замалі груди, і тоді вона мала іншу думку з цього приводу.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів