Ivan NAVI вперше показався з дружиною і сином та розказав про парні пологи

24 жовтня 2023, 15:45

Співак Ivan NAVI, чиє справжнє ім'я Іван Сяркевич, вперше показався з дружиною і сином.

На знімках виконавець закарбував хрещення первістка Дарія.

У проєкті "Неймовірна правда про зірок" артист зізнався, що більше не холостяк. Він одружився з дівчиною на ім'я Романія. За фахом вона хірург-стоматолог.

Як пояснив виконавець, вони разом вже давно. Артист зробив коханій пропозицію вдома у день народження його батька. Що стосується весілля, то вони зробили скромну церемонію, на якій були присутні лише рідні.


Виконавець довго приховував свої стосунки від аудиторії

Виконавець довго приховував свої стосунки від аудиторії

фото з instagram

"Казкового освідчення не було. Все було якось банально. У мене вдома. На дні народження мого батька. Я освідчився їй. І все далі полетіло, все як в тумані. Справили невеличке весілля на 18 осіб, лише найближчі родичі. Навіть друзів не було", - розповів Іван.

Також Ivan NAVI додав, що у момент народження первістка був присутній на пологах:

"Я був присутній на пологах. Це неймовірні емоції, коли тобі маленького привозять до палати. Ставлять тобі на груди, це тепло, коли він кричить. У мене просто, я лежу, тремчу, у мене сльози починають текти градом.

Я дуже люблю історичні фільми. Колись був король Дарій і чому мені це ім'я настільки запало в душу. І Рома каже: "Мені теж подобається"", - розповів співак.

Нагадаємо, у травні минулого року Ivan NAVI презентував відео на пісню "Пишу тобі листа", яку було написано за декілька місяців до війни.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів