Тищенко офіційно розлучився з Барановською та назвав причину

18 січня, 17:14

Нардеп Микола Тищенко підтвердив, що його 7-річний шлюб з Аллою Барановською офіційно добіг кінця.

Як заявив він у коментарі "Украина сейчас", розлучення сталося через те, що вони з 28-річною Аллою останні два роки майже не жили разом.

На запитання, чи розійшлися вони, щоби приховати майно від декларування, Тищенко сказав:

"Ну ви знаєте, мені немає чого приховувати. Декларацію подавав і до розлучення. Я в цілому живу відкритим життям, взагалі не маю що приховувати. У мене є статки, в декларації все написано і так само і зараз я подаю декларацію".


До слова, у 2020-му Микола задекларував 9 жіночих сумок та 17 елітних годинників.

51-річний Тищенко розлучився вже втретє

51-річний Тищенко розлучився вже втретє

"Ми вирішили, що залишаємося друзями, ми все-таки прожили 10 років, це певна частина нашого життя, у нас є дитина. Ми будемо її спільно виховувати, любимо його, і будемо робити все, щоб наші діти були щасливі", - заявив Микола на запитання про те, як вони з Аллою вирішили питання щодо спільного сина Давида.

Сину Алли та Миколи цього року буде 7

Сину Алли та Миколи цього року буде 7

Також Тищенка спитали, де перебуває його повнолітній син Данило від першого шлюбу.

"Це питання не до мене, більше до моєї першої дружини, з якою ми вже не живемо 19 років. Іде війна, і знаючи яка ситуація в суспільстві... вибачте... В мене немає охорони, захисту і так само немає в моєї родини, живемо звичайним життям, тому в цілях безпеки не буду на це відповідати", - заявив нардеп.

На зауваження про те, що днями Барановська постила сторіс з їхньої квартири в Києві, Микола сказав:

"Це же не порушує закон... Одна з причин розірвання шлюбу - це неможливість спільного проживання. Алла проживає в одному місці, я працюю в Києві, і, на жаль, це не дає нам можливість разом утримувати наше спільне майно і спільне життя. Таке життя сьогодні".

Для 28-річної Алли цей шлюб був першим

Для 28-річної Алли цей шлюб був першим

Нагадаємо, у 2016-му Тищенко казав про Барановську, що нарешті знайшов жінку, яка його кохає. У 2011-му він розлучився з "Міс Україна" 2008 Іриною Журавською, яка мало йому готувала.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів