"Мені було шість років": лідер Kalush Orchestra розказав про залежності від алкоголю і наркотиків та боротьбу з ними

21 травня, 17:45

Лідер гурту Kalush Orchestra Олег Псюк зізнався, що з дитинства був залежний від алкоголю і наркотиків.

На подкасті "Формула Волошина" він розповів, з якого віку і в якій кількості вживав шкідливі речовини, та як вийшов з цього стану.

"Перша моя ситуація, коли я напився, це мені було шість років. Ми були на будівництві, там працівникам дають випити, ми напилися. Вдруге, коли я ходив з Вертепом, мені було 11. У 12 років мене принесли п'яного додому. Від 12 я підпивав, а від 14 вже так, що адекватні люди так не п'ють", - розповів музикант.

скрін з відео

Лише за 10 років Псюк дав відсіч своїм залежностям.

"Все закінчилося в 22 роки. У мене було дуже багато матеріальних цілей. Я вирішив кинути цигарки та наркотики. Коли я прийняв рішення це кинути, я зрозумів, що мені треба кинути оточення. У моїй компанії були всі любителі чогось погано. Я всім оголосив, щоб не писали мені з цього приводу, я можу просто з вами тусуватися. Цього дня я втратив всіх своїх друзів. Це було літо 2016-го року. Я вирішив бути сам на самоті, тоді я зранку до ночі навчався", - згадав Олег.

Псюк зізнався, що позбутися шкідливих звичок насправді дуже складно, однак у цьому головне запастися терпінням.

"Це дуже непросто. Якщо двома словами – це терпіти та кинути все оточення, яке вживає. Коли ти тусуєшся в таких компаніях, тобі воно взагалі не здається, що це неадекватно, так серйозно присісти", - додав він.

Серед зірок українського шоубізнесу чимало тих, хто боровся з алкогольною залежністю. Минулого року співак Melovin розповів, яким "гавном" він зловживав і що спонукало його перейти до тверезого способу життя.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів