"Вже доросла, а для мене завжди маленька": Мозгова привітала з ювілеєм дочку-мандрівницю. Фото

12 січня, 10:30

Продюсерка Олена Мозгова присвятила допис у Instagram своїй старшій доньці Зої, якій виповнилося 30 років.

Зіркова мама поділилася фото іменинниці, вбраної в індійське сарі. Адже саме в Індії зараз, схоже, перебуває Зоя.

Зоя Мозгова святкує своє 30-річчя

Зоя Мозгова святкує своє 30-річчя

"Моя вже доросла, але для мене завжди маленька донечка, сьогодні святкує 30 років Дякую тобі, Боже, що подарував зустріч з такою непересічною Особистістю!", - написала Олена.


Цікаво, що цими самими словами Мозгова вже якось вітала Зою, але вигадувати новий текст не стала.

Звертаючись до Творця, Мозгова знову попросила дати її дитині мужності, щоби боротися там, де можливо щось змінити, терпіння, щоби прийняти те, з чим впоратися нереально, та мудрості, щоби відрізняти одне від іншого.

Олена привітала доньку-ювілярку, використавши старий текст на біс

Олена привітала доньку-ювілярку, використавши старий текст "на біс"

"Люблю тебе, моя Зоя, дякую, що обрала мене своєю мамою. Щаслива, що ти не просто проживаєш своє життя... ти живеш, ти ростеш, пізнаєш... ти шукаєш відповіді і ти знаходиш їх... це і є шлях Особистості... Будь щаслива - це найголовніше!", - побажала Олена.

Сама Зоя, яка приїхала до Індії декілька тижнів тому, назвала це "початком великої подорожі всередину себе".

Судячи з Instagram дівчини, подорожує вона багато: є фото з Італії, Німеччини, Швейцарії, Кіпру, Нідерландів, Португалії, Грузії, ОАЕ.

Зоя дуже багато подорожує

Зоя дуже багато подорожує

Зоя - дочка Мозгової від стосунків до зустрічі з Олександром Пономарьовим. Але співак ростив дівчинку змалечку, тож вона називає його своїм любим татом
Зоя - дочка Мозгової від стосунків до зустрічі з Олександром Пономарьовим. Але співак ростив дівчинку змалечку, тож вона називає його своїм любим татом

Нагадаємо, з нагоди річниці шлюбу з Оленою Мозговою її чоловік-співак Девід Аксельрод не став мудрувати і просто скопіпастив дружинин пост кількарічної давнини, і це вже скидається на якусь сімейну фішку.

Як відомо, крім Зої в Олени є ще дві доньки: Євгенія від Олександра Пономарьова та Соломія від Девіда.Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів