СБУ повідомила про підозру одіозному Бардашу

22 травня, 13:40

Служба безпеки України заочно повідомила про підозру одіозному продюсеру Юрію Бардашу, який на початку повномасштабної війни спочатку втік до Грузії, а потім перебрався до Росії.

Про це йдеться у дописі на офіційній Facebook-сторінці СБУ.

"СБУ повідомила про підозру продюсеру Юрію Бардашу, який втік до Росії та закликає до захоплення Києва і Харкова. Служба безпеки зібрала доказову базу на продюсера і музиканта Юрія Бардаша, який виправдовує війну РФ проти України", - говориться в повідомленні.

Уродженець Алчевська Бардаш прославляє Росію та виправдовує її агресію проти України

Уродженець Алчевська Бардаш прославляє Росію та виправдовує її агресію проти України

Фото з Telegram Бардаша

"На початку повномасштабного вторгнення він втік до Росії, де розпочав широку інформкампанію на підтримку окупантів. Для цього Бардаш регулярно публікує антиукраїнські дописи на сторінках власного Телеграм-каналу із загальною аудиторією майже 50 тис. користувачів. Серед іншого – фігурант закликає до захоплення Києва та Харкова", - зазначає СБУ.

Окрім цього, Бардаш регулярно повторює тези російської пропаганди в ефірах рупорів кремля на відеохостингу YouTube. Факти його інформаційно-підривної діяльності на користь агресора були підтверджені ініційованими Службою безпеки експертизами.

Через позицію продюсера від нього пішла дружина

Через позицію продюсера від нього пішла дружина

"На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки заочно повідомили Бардашу про підозру за чотирма статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 109 (публічні заклики до насильницької зміни конституційного ладу, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій); чч. 1, 2 ст. 110 (розповсюдження матеріалів із закликами до зміни меж території на порушення порядку, встановленого Конституцією України); ст. 436 (пропаганда війни); ч. 1, ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників)", - повідомляється в пості.

"Оскільки фігурант переховується від правосуддя на території Росії, тривають комплексні заходи для притягнення його до відповідальності за злочини проти нашої держави", - додають в СБУ.

Нагадаємо, в січні 2024-го Бардаш вихвалявся своїм російським паспортом, у якому в нього вже нове ім'я.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів