"Європа зникне": Бардаш закликав українців чекати "звільнення" й оголосив, що отримує російський паспорт

22 вересня 2022, 12:44

Одіозний продюсер Юрій Бардаш оголосив, що переїхав жити до Москви назавжди і в захваті від демократії російського суспільства. Лише одна річ його засмучує: наявність "п'ятої колони", яка чекає на поразку свого народу в війні замість того, щоби оспівувати російського солдата.

Тому Юра засукає рукави та бере це у свої руки. А ще готується отримати російський паспорт, де в нього буде нове ім'я.

Про свої наполеонівські плани Бардаш говорив у ефірі в своєму Telegram, а українцям, за яких у нього "серце кров'ю обливається", порадив сидіти тихесенько та чекати на "звільнення".

"Я майже три місяці перебуваю в Москві... Ви всі в курсі, що я сюди приїхав із рюкзаком. Так, я в Москві бував раніше, але з усвідомленням, що я тут назавжди, що я сюди приїжджаю жити, переходжу кордон жити назавжди, в мене такого не було, тому досвід у мене унікальний", - поділився Бардаш.


 
Бардаш чкурнув до росії назавжди
фото з facebook бардаша

"По-перше, це найбезпечніше місто на планеті. Я чистішого, красивішого міста не бачив. Щоби ось так безліч національностей, людей разом уживалися - я такого ніколи не бачив. Я був у багатьох містах Європи, був у Америці, в різних містах. Та краса, та міць, та велич, яку несе в собі Москва, і те мирне співіснування - я цим дуже сильно був вражений. Тому що так, я приїхав, весь такий воєнний, весь просякнутий болем українців, тому що ну як... Що відбувається в Москві? Все чітко, чисто, красиво, все спокійно, все мирно", - розказав він.

Зі слів Юрія, він став думати, в який спосіб він може бути корисний "своєму народові та Богу", і тому гайнув молитися у монастир у Печори. Там він зустрівся з владикою Тихоном, який благословив продюсера на справи, а ще напоумив назватися правильно, Георгієм. Саме це ймення буде в новенькому російському паспорті Бардаша.

"Демократичнішого суспільства, ніж тут, я не бачив ніколи ніде. В мене волосся дибки стає, наскільки влада росії дозволяє в настільки тяжкий для народу час оцим усім говорилкам говорити. Я розумію, так є, свобода слова. Хочеш - говори. Тут це є. Єдиний біль - за те, що пацани, чоловіки, діди зараз у такій м'ясорубці перебувають, а ось ці люди дозволяють собі напряму іти проти, ну тобто хочуть поразки наших військ, наших російських солдатів. Мені пишу дуже багато солдатів із окопів, і з одних, і з інших. Всі все розуміють. В Україні взагалі заручники ситуації як солдати, так і мешканці мирні", - заявив він.

"Я прошу українців: бережіть себе. Російський солдат прийде і звільнить. Це станеться, це вже відбувається", - запевнив Бардаш.

Сам же він тим часом "оголошує культурний фронт" і "піднімає прапор музичної мобілізації", адже його обурює, що за пів року війни в росії з'явилося настільки мало патріотичних пісень. На його думку, та культура, яка після 24-го лютого не стала оспівувати "головного героя нашого часу", тобто російського солдата, стала неактуальною та порожньою. Зокрема продюсер нагадав комікам, які не висловлюють підтримку війні, що за ними згори спостерігає Михайло Задорнов.

Відтак Юра планує створити передачу, котра стане соціальним ліфтом для обдарованих людей, хай вони навіть живуть десь "у дупі". У якості прикладу свого успіху на цій царині Бардаш натякнув на Wellboy, "хлопця з села", якого зробив артистом номер один в Україні.

"Позаду мене Олександр Невський, нагорі Боженька, трохи нижче володимир володимирович - усі вищевказані зі мною, а я з ними", - заявив продюсер, закликавши "мобілізуватися і дати культурну відсіч усьому Заходу".

"Російський народ ніколи не перемогти. Наші качнуть так, що Європа зникне. Це факт", - пообіцяв Бардаш.

 
"Позаду мене Олександр Невський, нагорі Боженька, трохи нижче володимир володимирович..."

"Наші діти вмиються кров'ю, якщо ми не відстоїмо нашу цивілізацію. Цивілізацію, де чоловік кохає жінку. Це дуже важливо, тому що від цього процесу народжуються діти. Від процесу, коли чоловік чоловіка кохає, або жінка жінку, не народжується дітей. Ці люди і близько не розуміють, що це таке. От просто навіть на такому прикладі, нам треба відстояти це", - зазначив він.

На закиди, мовляв, чому він не в окопі й не з автоматом Бардаш відповів, що те, чим він займається, і є його окоп і його автомат.

"Хочеться, звісно, плакати максимально від того, наскільки оті всі, кого зростили, зараз відморожені виродки, які працюють проти свого народу. Нічого, ми не будемо плакати. Ми будемо їх шматувати. Рватимемо їх культурою. Ми створюємо сенси. Вони дрочать на оцей стильок, естетику. У нас сенси, у нас скрєпи духовні, в нас все це. Ми - сила велика, ми з Богом", - наголосив він.

На думку Бардаша, єднання українців із росіянами має відбутися через любов, "але і через міцний кулак, який являє собою російська армія".

Нагадаємо, дружина Юрія через його антиукраїнську позицію розірвала з ним стосунки. Припинив співпрацю з продюсером і Wellboy.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Русский человек" Бардаш заговорив про нацистів, роботу українок повіями в закордоні та "вчасну капітуляцію"

"Є один адекватний Бардаш": син скандального продюсера та Луни зворушив віршем про Україну. ВІДЕО

"Типовий патріот своєї країни": Серга пояснив, чому Бардаш – не зрадник. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів