"Діджитал-гільйотина": у мережі завірусився заклик кенсилити Кардашян, Свіфт, Зендею та інших зірок - що відбувається

14 травня, 17:30

У соціальних мережах розгортається новий антизірковий флешмоб Blockout2024. Його суть полягає у закликах скасувати певних селебріті, які не підтримали чи не висловились на підтримку Палестини в палестино-ізраїльському конфлікті.

Що відбувається, та чому в соцмережах закликають відправити на діджитал-гільйотину таких зірок, як Кім Кардашян, Селена Гомес, Зендея та інших читайте у матеріалі TabloID.

Як повідомляє BuzzFeed, точкою відліку масового невдоволення став цьогорічний Met Gala. Одна з гостей, інфлюєнсерка Хейлі Каліл вбралася у розкішну квіткову сукню та зібрала волосся догори на кшталт того, як зазвичай прийнято уявляти зачіски 18-го століття.

Це – 28-річна інфлюєнсерка Хейлі Каліл, відео з Met Gala якої збурило мережу
Це – 28-річна інфлюєнсерка Хейлі Каліл, відео з Met Gala якої збурило мережу
фото getty images

Вочевидь, дівчина надихалася образом королеви Франції Марії Антуанетти, який у масовій культурі вважають еталоном помпезності та розкоші, адже процитувала одну з начебто її фраз. У коротенькому відео для TikTok Халіл сказала: "Нехай їдять тістечка" (ці слова помилково приписують Марії Антуанетті, начебто у відповідь на скарги громадян щодо нестачі хліба). Також варто відзначити, що сам Met Gala співпав з днем, коли ізраїльська армія увійшов до міста Рафах, що у південній частині сектора Гази.

Після публікації цього відео у соцмережах, користувачі TikTok почали обурюватися як озвученим словам інфлюєнсерки, так і самому заходу у цілому. Мовляв, на тлі подій на Близькому Сході, багаті та знамениті люди маючи мільйонні аудиторії у соцмережах мовчать і купують квитки на гламурний івент вартістю 75 тисяч доларів (саме стільки коштує квиток на Met Gala).

У відповідь на це (хоч згодом Хейлі записала вибачення і пояснила, що не хотіла нікого ображати) деякі користувачі TikTok оголосили про так звану "діджитал-гільйотину". Під тегом Blockout2024 вони закликали відписуватися від зірок, які, на їхню думку, "не роблять нічого" або роблять недостатньо "для допомоги тим, хто страждає та потребує".

@ageminisdeath don't forget the media outlets that cover them, too! if you're not talking about the gen0c¡de or rting all info, you're done for. #free🇵🇸 #digitalguillotine #massblock #influencerblock ♬ Tell Ur Girlfriend - Lay Bankz
Третьою у списку цього користувача співачка Майлі Сайрус

Третьою у списку цього користувача співачка Майлі Сайрус

скрін з X (колишній Twitter)

Автори акції навіть створили сайт (нині недоступний, так само, як і сторінка руху в Instagram), на якому складають списки зірок, відслідковують кількість підписників, яких ті позбулися й таке інше. Серед цього списку, як повідомляють медіа, опинилися Кім Кардашян, Зендея, Джастін Бібер, Тейлор Свіфт, Майлі Сайрус Біллі Айліш та інші.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів