"Моя найрідніша людина у Всесвіті": міс Апанасенко у річницю шлюбу вперше показала свого чоловіка. Фото

24 березня, 17:41

"Міс Україна Всесвіт"-2022 Вікторія Апанасенко вперше показала свого чоловіка та привітала його з річницею шлюбу. Ним виявився чиновник Олександр Борняков.

Світлинами красуня поділилася у своєму Facebook.

"Сьогодні наша перша річниця шлюбу. Як писала Ліна Костенко: "Скільки років кохаю, а закохуюсь в тебе щодня", - написала Апанасенко.Чоловік Апанасенко працює заступником міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова

Чоловік Апанасенко працює заступником міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова

Фото Facebook Вікторії Апанасенко

Також вона присвятила чоловікові слова подяки.

"В цей день хочу сказати тобі дякую: За твою сміливість. За відчуття безпеки. За те, що поруч з тобою не страшно під звуками сирен, вибухів та клятих шахедів . За твою підтримку та віру у мої сили. За те, що ти завжди на моєму боці попри все. За кожну посмішку, в цей складний час, та за схоже почуття гумору. Ти не лише мій чоловік, ти мій союзник, друг, напарник і моя найрідніша людина у Всесвіті", - зазначила Віка.

Вікторія вперше публікує фото з весілля

Вікторія вперше публікує фото з весілля

Апанасенко пообіцяла коханому, що буде поруч з ним протягом всіх років, які їм відведено.

"Бути тилом, підтримкою та рушійною силою на шляху до нових висот. Дякую тобі за цей світлий день рік тому, без пишних святкувань та зайвої мішури. Лише вдвох", - додала Міс Україна Всесвіт 2022.

Фото з Facebook Вікторії Апанасенко

Нагадаємо, Вікторія Апанасенко вийшла заміж 23 березня минулого року. Вона не показувала жодних фото з весілля, обмежившись лише знімком, на якому тримає букет в автівці.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів