Ірена Карпа кльово розписує яйця і не хоче "работать за вєщі"

25 квітня 2008, 13:32
На олімпі знаменитостей України є, напевно, лише дві Ірени, які викликають до себе чималий інтерес.

Перша - безумовно, Ірена Реонольдівна Кільчицька, дама з команди Черновецького, а друга - у висловлюваннях проста, як двері, співачка, письменниця, телеведуча Ірена Карпа.

Карпа без проблем говорить про секс, геніталії і тупість. І днями у Чернігові, презентуючи свій альбом "Іn Жир", вона запропонувала журналістам питати "без табу".

"Можете ставити навіть інтимні питання про розмір моєї ноги", - припрошувала журналістів співачка, пише "Газета по-українськи".

Карпа запропонувала поговорити "без табу"

І саме у ході такого перед концертного брифінгу із Карпою з‘ясувалося, що їй сняться яйця у людський зріст, її давить жаба "работать за вєщі" і вона пропонує вживати поменше матюків.

27-річна лідерка гурту "Qarpa" зізналася, що хоч і написала сама слова й музику до всіх пісень нового альбому, іноді є повним "музичним кретином".

"Аранжування, всякі фішечки робили хлопці з мого гурту. Бо без того були б ля-ля-ля, балади под гітару. А я навіть на ній не вмію грати. У цьому плані я абсолютний музичний кретин", - заявила Ірена.

"Закінчила художню школу й реально малюю погано. Єдине - яйця кльово розписую. Писанки тобто. Мені навіть сни сняться про якісь такі яйця у людський зріст, і я їх можу розписати", - додала вона.

Ірена, за її словами, кльово розписує яйця

Окрім того, серед одкровень стосовно нового альбому, було таке: Карпу на його створення надихнуло нерозділене кохання:

"Можна собі викручувати ручки-ножки й писати: "Шо ж ти, сука, мене не любиш, так і треба тобі, падлюці". Такі пісні зрозумілі більшості людей. Кожен хлопчик чи дівчинка може комусь подякувати за секс. Не говорити: "Шоб ти здохла, скотина", а сказати: "Нам же класно було". Якісь такі загальнолюдські речі. Побільше стьобу й менше матюків".

Нерозділене кохання надихнуло Карпу

Між іншим, про кохання. Нагадаємо, що днями з‘явилася інформація про те, що Ірена невдовзі пов‘яже своє життя із 32-річним письменником, PR-щиком і телесценаристом Антоном Фрідляндом.

Що ж до іншої сфери життєдіяльності Карпи, письменства, то на питання про нові доробки Ірена вигукнула:

"Боже, серпом по яйцях! Мені треба дописати її (книгу) до 1-го травня, шоб вона встигла на форум львівський у вересні. Все-таки він - найпотужніша книжкова подія".

"Боже, серпом по яйцях! Мені треба дописати її (книгу) до 1-го травня"

Разом з тим, колишня студентка Київського лінгвістичного університету, а нині обличчя "MTV-Україна", Ірена висловилася з приводу дурних цін на одяг в Україні.

"У нас ідіотичні ціни. Я заробляю ні багато ні мало, середню зарплату, але мене жаба давить работать за вєщі", - заявила Ірена.

"У мене є із собою футболка. Кльова, купила за 5 гривень. Зазвичай я тарюсь на Шулявці, бо там наш офіс знаходиться. Остання моя суперхітова покупка - майка в актуальних кольорах за 5 гривень. Її зацінили всі стилісти. Якщо сказати, що коштує пятьорік, то ще й жаба задавить. Тому й не кажу", - поділилася з журналістами жіночка.

"Мене жаба давить работать за вєщі"

Карпа запевнила, що аж ніяк не хоче пускати шалені гроші на "шмотки в бутиках".

"Ліпше буду витрачати на подорожі, їсти якісну їжу. Це тупо платити тисячу доларів за плаття "Ґальяно", пошите у Броварах", - впевнена вона.

А концерт Ірена Карпа відпрацювала стоячи на стільці - щоб її краще видно було. Півтора метра зросту, ну ще 7 сантиметрів начосу на голові - це вам не "што лібо как".

Фото "Газети по-українськи", фото з сайту гурту "Qarpa" та фото "FHM"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали