У нефригідної Ассії Ахат буває відчуття, що її здули

18 вересня 2008, 11:12
Співачка Ассія Ахат зізналася, що все життя стримувала себе, але фригідності у собі не помічає. Та й не кожен, у кого "піся виросла" їй підходить.

"Насправді я дуже бридлива - не люблю чужих доторків... Але в моєму оточенні є чоловіки, які викликають емоції. Відчуття, що з ним може бути контакт, виникає одразу, на відстані", - зізнається заміжня солодкоголоса зірка, мати двох синів.

"Але не так, що якщо у нього піся виросла, значить, годиться - такого немає. Потрібна сукупність якостей: розумний, з почуттям гумору, із променистим поглядом і твердим внутрішнім стержнем. От такі чоловіки можуть мене хвилювати", - додає Ахат до пояснень в інтерв‘ю "Бліку".

"В моєму оточенні є чоловіки, які викликають емоції... але не так, що якщо у нього піся виросла, виходить, годиться..."

"Але можу і розлюбити в одну мить - прокинутися і зрозуміти: все, ця людина мені не потрібна. І не тому, що я капризна. Просто виникає відчуття, що мене здули... Іноді я сама себе боюся", - робить страшне зізнання Ася.

Між іншим, на питання, чому її чоловік, власник мережі магазинів, у яких на прилавках майорять диски Ахат, не ходить із нею на тусовки, співачка відрізала: "Не хочу коментувати. У нас по-різному складаються стосунки, є різні періоди у житті..."

Однак, за її ж словами, до секс-образів своєї дружини чоловік Ассії Ахат ставиться вже терплячіше. Як каже артистка, його головне попередити заздалегідь

Ахат із польським актором Богуславом Ліндою, зіркою стрічки "Охоронець для дочки"

"Я не перший рік у шоу-бізнесі, і Ігор став уже терпиміший. Наприклад, у кліпі "Ангели не курять" переді мною стояв зовсім роздягнений молодий чоловік, без трусів... Він мене ще й спокушав. Ігоря не було на зйомках - він би не витримав! А побачивши кліп по телевізору, просто сказав, що йому не подобається цей юнак! Не подобається і все!" - ділиться сімейними моментами подружка Олі Горбачової і "шефиня" дуету "69".

Окрім того, Ася заявила: "Він (Ігор) не втручається у мій бізнес. До речі, і він про свої справи вдома взагалі навіть не заїкається - це його великий плюс! Ми з чоловіком дуже рідко бачимося".

"Він працює з 8 ранку до 12 ночі, у нього багато відряджень. І в мене маса роботи... Все, зроблене за допомогою чоловіка, мене дратує! Я сама можу займатися своїм бізнесом. Тільки тоді я почуваюся комфортно", - зізнається Ассія. Та й це не все...

"Все, зроблене за допомогою чоловіка, мене дратує..."

"Фригідною точно себе не назву", - каже Ахат.

"Знаєте, ті, хто називає себе гіперсексуальним, коли доходить до справи, нічого із себе не представляє. Не буду себе розхвалювати, але іноді емоції мене перехльостують! Іноді я не можу себе контролювати", - запевняє скрипачка.

"Я з учительської родини, зі строгими моральними нормами. Мені все життя доводилося себе стримувати і ніхто не знає, чого це мені коштувало... Що в мене усередині, знає не багато хто", - додала вона.

Розповіла співачка і про свого сина. Щоправда, тільки про молодшого, 5-річного Пилипа - подейкують, таким чином артистка все ще молодиться. За словами Асі, вона багато розмовляє зі своїм меншеньким про сексуальність.

"Фригідною точно себе не назву"

"Він мені якось сказав: "Мені подобаються дівчата з великими цицями! Я люблю дівчат з ніжками на підставочках", - він просто забув слово підбори", - розповідає Ахат.

Каже, такі заяви сина спершу змусили її "отетеріти", але потім вона заспокоїлася - значить з орієнтацією у малого все в порядку. "Він любить приділяти увагу дівчаткам . Наприклад, на день народження Пилип запросив тільки дівчат. А хлопчиків ні. Про нього можна писати книги! Я, до речі, хочу від його імені написати книгу казок", - зізналася Ахат.

"Пилип трошки схожий на дівчинку, його це бентежить - у нього довге волосся. Просто я не хочу, щоб він був як усі - тому зробила йому зачіску каре", - каже співачка. Однак вона одразу запевняє: характер у її 5-річного хлопчика чоловічий. Він якось навіть заявив, що буде президентом України.

Фото прес-служби Асії Ахат та "Бліка"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали