Колега Олександри Ніколаєнко прийшла по Оскар напівгола. ФОТО

22 вересня 2008, 10:30
Майже півтора місяці тому ТаблоID писав про те, що директор національного конкурсу краси Анна Філімонова пройшла крізь незвичну для прес-вумен річ: еротичну фотосесію.

Філімонова, яка довгий час полювала на знаменитостей, сама стала об'єктом загальної уваги. Колега моделі Олександри Ніколаєнко знялася у "Playboy". Тепер нарешті з‘явилася можливість роздивитися результат.

Її фотозйомка у чоловічому журналі - це: червона доріжка, Голлівуд, вручення Оскара, преса, діаманти та шикарні вечірні туалети, а також журналістсько-шпигунські пристрасті.

"Ідея цієї фотосесії: справжня "зірка". Ми зупинилися на цій версії, тому що знімаємо директора конкурсу "Міс Україна-Всесвіт", відому в Україні журналістку, яка пише про світське життя", - вмотивував основну концепцію фотозйомки главред чоловічого глянцю Влад Фісун.

"За роки роботи я зіштовхувалася із тим, що публічні персони бояться преси, не довіряють їй. Гадаю, дивлячись на мої знімки, вони змінять свою думку про журналістів у цілому", - каже Аня, коментуючи свої фото.

Всі фото "Playboy"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали