Віталіна Ющенко: "Навіщо ж так довбати дитину?"

8 жовтня 2008, 16:14

Останнім часом Віталіна Ющенко щедра на інтерв‘ю. Єдине що, до журналістів у неї завжди є одне маленьке прохання. Яке саме і як зіпсувати із нею стосунки, дочка президента розповіла у черговому сеансі тет-а-тет із пресою.

За словами президентської доні, глибоко вникати у політику у неї просто немає часу. Тож про те, що відбувається у країні, вона, як і більшість громадян, дізнається з новин.

Однак той факт, що у батьках Віталіни значиться президент, грає чималу роль у ї повсякденні. За її зізнанням, буває, що через неї намагалися вплинути на Віктора Ющенка, попросити просунути когось.

"Звичайно, але таким проханням можна серйозно зіпсувати зі мною стосунки. Якщо хтось хоче використати мене як чарівну паличку, я можу запросто перетворитися з палички на булаву", - попередила вона в інтерв‘ю журналу "Публичные люди".

Віталіна Ющенко вміє перетворюватися з палички на булаву

За її словами, Віталіна і досі кроку не зробить без батьківських порад.

"Вибір я роблю сама, але ні кроку не ступлю без його поради. Я до батька точно так само, як усі, записуюся, чекаю, не завжди потрапляю. А телефоную майже щодня", - розповідає дочка президента.

"Мені самій часто хочеться йому допомогти, підтримати, просто підійти й обійняти. Він іноді ходить, ходить... Його єдиний відпочинок - у неділю садить на дачі дерева. У нас там уже, здається, на кожнім кущі по дереву", - ділиться Віталіна.

Щодо призначення її батьком главою Нацради "Зігрій любов'ю дитину", Віталіна зауважила, що нема чого з неї ворога робити. А благодійністю вона з юнацтва займається.

Віталіна іноді стає до батька-президента у чергу

"Не скажу, що це легка робота, але мені подобається. Я одержую величезне задоволення, коли бачу результат", - вкраплює вона словечко.

"Не всі знають, що добродійністю я займаюся з 15 років. Пам'ятаю, на першому курсі мені вперше дозволили поїхати у Крим з друзями. За день до від'їзду заходжу до батька на роботу, а він каже: "О, як ти вчасно! Завтра поїдеш у табір до дітей-сиріт". У мене був шок. Я рік чекала на ту поїздку з друзями..," - згадує історійку з мішечних архівів Віталіна.

Так вона і поїхала - у табір волонтером. "У нас не обговорюються батьківські рішення. Він не нав'язував свою волю, а пояснив, що я повинна бути одним із прикладів для дітей, тим більше я практично одного з ними віку і з мною їм буде легше спілкуватися. Відтоді я щороку їжджу в той табір у Карпатах, і серед моїх друзів немає жодного, хто б там не був", - доповнює розповідь дочка Віктора Ющенка.

Робоче місце президентської доньки

Випускниця "КІМО", Віталіна нині працює біля Софійського собору. А на її столі під час інтерв‘ю були розкладені книги "Перший крок у майбутнє", "Психологія вибору" і біографія матері Терези.

На стіні офісу висить велике фото із зображенням Ющенка і Віталіни у 15 років. "Ну так, щоки такі, ще й ненафарбована. Це зараз у мене вічна дієта", - сміється дочка президента, пояснюючи різницю зовнішності нинішньої та тієї, що на світлині.

Окрім всього, Віталіна встигла розповісти і про своє ставлення до світського життя та до преси. До першого, за її словами, вона ставиться "ніяк". Каже, в основному ходить тільки у заклади друзів або у гості.

До світського життя Ліна ставиться "ніяк"

Зате товаришів-друзів у шоубізі у президентської дочки вистачає.

"Іра Білик, Таня Піскарьова, Віктор Павлик, Кузьма, Тарас Чубай... З Бондарчуком познайомилася рік тому. Я часто запрошую артистів на благодійні концерти. А взагалі, мої друзі - це люди, яких я знаю по 10-20 років. З тих, хто в офісі, двоє - мої однокласники, деякі - наші з Андрієм спільні друзі", - розтлумачує Віталіна.

Приміром, із Оленою Мозговою, за її словами, вони познайомилися у Ющенка на дачі років з дев'ять тому. Олена була тоді з композитором Миколою Мозковим, Ющенковим другом. Той приїжджав юшку варити і шашлики смажити.

Як каже Ліна, найтяжче у публічності - постійний самоконтроль і необхідність бути прикладом для наслідування. "Адже я ще й старша сестра, що, по суті, накладає ті ж обов'язки. Зате це дуже дисциплінує", - пояснює вона.

Єдине про що, за словами Віталіни, вона просить зокрема жовті видання..: "...Тільки не ставте невдалих фотографій, вони (цукровим голоском): так-так, звичайно. Потім я відкриваю і - на! Ото тримай, фашист, гранату!"

Найтяжче у публічності - постійний самоконтроль...

"Або коли писали про Андрія... У нього з батьком тоді була дуже серйозна розмова, після якої брат подорослішав, напевно, років на десять. Ті публікації його довели просто до депресивного стану. 16-18 років - період, коли у всіх починаються дискотеки, якісь компанії. Є свої помилки, але навіщо ж так довбати дитину?" - бідкається дочка Ющенка і сестра "сина Бога".

Фото з сайтів журналу "Публичные люди" ,"Сегодня" та фото, надане Палатою Української Моди

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали