Окунська: він міг мене брати у під'їзді, підвалі, ліфті, на столі...

2 квітня 2009, 15:29
Як нещодавно з‘ясувалося, екс-дружина адвоката Власенка Наталя Окунська тепер є співвласницею якогось телевізійного каналу. На цьому телеканалі білявка пообіцяла, що все буде чесно, чисто і відкрито.

Цікаво, яким чином цього разу демонструватиме свою "відкритість та чесність" Окунська. Бо, приміром, 8 років тому Наташа робила це голяка у своїй квартири.

ТаблоID знайшов раритетний, можна сказати, матеріал - інтерв‘ю та еротичну фотозйомку Наталі Окунської у відомому чоловічому журналі "FНМ".

"Я втомилася від пліток, від лихослів'я, і мені захотілося влаштувати цей фізичний і моральний ексгібіціонізм для того, щоб показати, що я відкрита і чесна перед людьми до кінця", - казала 8 років тому в інтерв‘ю "FНМ" Наташа.

"...Мені захотілося влаштувати цей фізичний і моральний ексгібіціонізм для того, щоб показати, що я відкрита і чесна..."

На той момент це була розлучена жінка з трьома дітьми (двома синами і дочкою Марусею). І, як запевняла Окунська, та "оголена" фотозйомка стала її "першим разом". До цього, за словами екс-дружини Власенка, вона завжди відмовлялася, бо не хотіла, щоб її дітям дорікали подібними фотозйомками.

"Спочатку із Сашею Мордерером (фотографом) ми знімали "дитячий садок"... "Дитячий садок" - це в купальнику і білизні. Потім мені це набридло, я сказала: "Все, знімаємо доросле кіно!" і роздяглася", - розповідала Окунська журналісту чоловічого журналу.

"А потім, коли Саша пішов курити на балкон, мені стало спекотно: я виповзла, лягла на кам'яну підлогу у своїй квартирі. Тут Саша влетів назад з криком "Наташа, не ворушися!", і ми почали працювати на високому енергетичному рівні..," - додала вона. Лишається тільки уявляти цей "високий енергетичний рівень".

"...Я виповзла, лягла на кам'яну підлогу у своїй квартирі..."

Окунська, правда, запевняла, що сумнівалася, чи варто показувати себе оголену людям. Але, побачивши слайди, вирішила: нехай це побачать всі і якнайшвидше...

"Я їм (дітям) першим покажу. Коли Андрій, мій старший, показав всьому своєму третьому класу журнал, де я в купальнику, його друзі сказали, що у Андрія супермама! У нього справді очі світилися від щастя", - згадувала Окунська.

За словами Наташі, вона не думає, що перед дітьми потрібно ходити у махровому халаті. Тому іноді вона ходить роздягненою, іноді - у білизні.

"Хочу, щоб діти звикали до оголеного тіла, для того, щоб потім не було жодних маніакальних схильностей", - пояснювала світська тусовщиця свої принципи виховання дітей.

"Хочу, щоб діти звикали до оголеного тіла..."

На питання журналіста, чи всі її діти (на той момент їх було троє) бажані, Окунська відповіла - так.

"Мої чоловіки просили дітей. Двоє старших були народжені у сім‘ї (батько - Олександр, гравець збірної України з баскетболу). А молодша від Діми (Дмитро - світський герой Києва, господар музичних магазинів)... Коли у консультації мені сказали, що я вагітна, він мене виніс на руках і кричав: "Я найщасливіша людина!" - поділилася блондинка спогадами.

Між іншим, саме секс із оцим от Дмитром найбільше і запав у душу Окунській - був найбільш ризикованим. Принаймні так було 8 років тому, до адвоката Сергія Власенка.

"З батьком моєї дочки (Марусі, тобто з Дмитром) секс був протягом трьох років - щоразу, як перед смертю. Діма міг мене брати у будь-якому місці: у ресторані, у під'їзді, у підвалі, на будівництві, у машині, у ліфті, на кухні, на столі, у літаку..," - шокувала відвертістю Окунська.

"Нічого подібного я не відчувала ні з ким. Але його нескінченні ревнощі поставили крапку в наших стосунках. Він має подорослішати. Це - людина-свято, а від свята теж втомлюєшся", - зізналася вона тоді.

"З батьком моєї дочки секс був протягом трьох років - щоразу, як перед смертю..."

Ще одним одкровенням від колишньої пасії Власенка стало те, що інколи вона спала зі своїми друзями: "Траплялося. Не знаю, навіщо я це робила. Згодом розумієш, що з друзями не треба спати. Друзів не треба мати - з ними потрібно дружити".

Але секс із друзями Окунська, схоже, аморальним не вважала. Адже на питання, що їй видається аморальним, вона відповіла: "Купувати людей, зокрема жінок".

"Мене намагалися купити. Остання непристойна пропозиція - 20 000 євро на місяць. У мене здригнулося серце, і я сказала, що подумаю. Але 15 хвилин по тому твердо сказала "ні!", - розповіла Наташа.

"Ці гроші радували б мене рівно два дні, а потім від того, що я відчувала б себе товаром, мені б стало гидко. Я півтора року сама - не тому, що нікому не потрібна, а тому, що не влаштовує те, що пропонують. Для просто сексу достатньо симпатії", - була впевнена 8 років тому Окунська.

"Мене намагалися купити. Остання непристойна пропозиція - 20 000 євро на місяць..."

"Мені б хотілося, щоб чоловік зміг переконати мене в тому, що він - єдиний у моєму житті. А мене питають: "Скільки ти хочеш на місяць?" На що я відповідаю: "Грошей чи кохання?" Мені кажуть: "Грошей". Я встаю й іду", - запевняє вона.

Можливо, такі пропозиції надходили Наташі у зв‘язку із її професійним минулим. Адже, за її ж словами, вона мала піврічний досвід "безглуздої роботи у модельному бізнесі". А модельний бізнес вона сама називала проституцією.

"Мені не хотілося б більше зніматися, не хотілося б більше ганьбитися, тому що модельний бізнес - це завуальована форма проституції. І мені соромно за роботи, які були зроблені погано не з моєї вини", - казала в інтерв‘ю чоловічому глянцю Окунська.

За її словами, серед моделей половина - точно повії, а модельний бізнес перетворився в інститут наречених, і дівчата приходять туди, щоб влаштовувати своє особисте життя.

"А я прийшла довести, що в 32 роки, маючи трьох дітей, можна потрапляти на обкладинки", - поспішила додати Окунська. Між іншим, на обкладинку "FНМ" 8-річної давності Наташу так і не пустили.

Серед моделей половина - повії, а Окунська прийшла довести своє

"Але я б хотіла з'явитися на обкладинці чоловічого журналу як мама трьох дітей. Це для мене найважливіше у житті", - підкреслювала вона тоді. За словами Окунської, її дивувало, чому люди, які самі виховують трьох дітей, які намагаються домогтися усього самі без багатих шанувальників не вважаються особистостями.

"Скільки в мене є часу, щоб стати зіркою?" - спитала тоді Окунська, зачувши, що обкладинки глянців віддають зіркам. Вона також запевнила, що може займатися абсолютно всім - талановита людина здатна на все, і все, за що вона береться, у неї виходить.

І ще саме у тому старому інтерв‘ю Окунська розповіла, що зробила пластичну операцію на грудях:

"Груди мають бути невеликими, красивими і гармонійними. Якщо після годування вони втратили лиск, або вони від народження маленькі, то жінка спокійно може їх збільшити, звернувшись до пластичного хірурга. Що я і зробила".

Правда, зауважувала вона тоді, є жінки, які, захоплюючись силіконом, стають ляльками з секс-шопу, як Памела Андерсон.

За матеріалами "FНМ"

Фото Олександра Мордерера для "FHM"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали