Окунська цілувалася з коханцем і отримала телеканал

31 березня 2009, 18:06

Екс-дружина адвоката Власенка Наталя Окунська цілувалася з коханцем і отримала у співвласність телеканал!

Коли у жовтні адвокат Сергій Власенко розлучався зі своєю дружиною Наталею Окунською, остання божилася, що із публічним життям скінчено: втомилася, дістали, затюкали.

Але, не пройшло і півроку, як Окунська то тут, то там почала показуватися на люди. То вона прихопить з собою одного з чотирьох дітей на "Тиждень моди", то іде туди ж, але з якимсь незнайомцем, то на камеру цілується зі своїм коханцем Артемом Тараненком. Чи, може, вже новим офіційним чоловіком?

Екс-дружина адвоката Власенка Наталя Окунська тепер тусить з соратником Кінаха
Нещодавно Окунська була втомлена публічністю. Втома пройшла і тепер можна цілуватися на камеру svitske.tv?

У будь-якому разі Наташа від публічності ніяк не відцурається - наркотик бо. Нещодавно на порталі "Toplife" Окунська вирішила давати поради в дусі "як жити у часи кризи".


"Криза принесла розуміння того, що всі слабаки відсіються і залишаться тільки найсильніші. Я почуваюся сильною і вірю у те, що ця криза повністю розкриє мій потенціал", - заявила у коментарях оптимістично налаштована Окунська.

Наталя також запевнила, що вона абсолютно щаслива, має чотирьох чудових дітей і найпотужнішу підтримку у вигляді друзів.

Ну нарешті Окунська каже, що щаслива

"Я почала свій бізнес, який дуже успішно розвивається, - тепер я співвласник телевізійного каналу", - повідомила вона раптом.

"Хочу вдихнути у наше місто нове життя - життя позитиву, добра, чистоти. Вважаю, що люди мають переключитися з жовтої преси на якісь більш правильні речі, тому що криза має нас усіх згуртувати і змусити думати про хороше, а не про погане", - пояснила свою професійну мотивацію віднині телевізійниця Окунська.

У житті Наташі відбулися зміни: вона змінила зачіску та стала співвласником телеканалу!

Екс-модель та екс-дружина адвоката, який, за чутками, її бив, Наташа "за те, щоб все було чесно, чисто і відкрито".

"І я на своєму каналі (це новий інтернет-канал) збираюся показувати публічних людей винятково з гарної сторони", - попередила прихильниця чесності, чистоти та відкритості.

Окунська сама натерпілася і тепер збирається показувати публічних людей винятково з гарної сторони

А наостанок Окунська додала, що їй дуже хочеться, щоб знаменитості не боялися приходити на інтерв'ю, адже вона "категорично проти бруду і всього, що з ним пов'язано".

Фото "Світського життя", "Української правди" та pinchukfund.org

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів