Гола Карла Брюні в ліжку піде з молотка. ФОТО

28 травня 2009, 14:45

Чорно-біла фотографія дружини президента Франції Ніколя Саркозі, на якій Карла Брюні лежить в ліжку гола, виставлене на продаж.

У світі існує всього 10 екземплярів, надрукованих з цього кадру. І один з них буде виставлений 4-го червня на аукціоні в Берліні в рамках продажу сучасної фотографії.

Відверте зображення Брюні було зроблено ще у 1994-му році американським фотографом Памелою Хенсон. Тоді модельна кар'єра 26-річної Карли стрімко розвивалася.

До речі, саме в цей період нинішня дружина Ніколя Саркозі крутила роман з лідером легендарного гурту "The Rolling Stones" Міком Джаггером.

Чергове відверте фото Карли Брюні піде до чієїсь колекції

Президент Франції зізнався, що зовсім не проти того, що ще одне фото його 41-річної коханої в оголеному вигляді з'явилася у багатьох виданнях.

"Саркозі дав ясно зрозуміти, що він не бачить жодної проблеми, тому що знає - всі знімки його дружини, які існують, зроблені зі смаком. На деяких з них вона знята в оголеному вигляді. Але вона красива жінка, яка була моделлю і позувала для фотографій, які мають художню цінність", - прокоментував виданню "France's Le Post" представник з Єлісейського палацу.

Стартова ціна фотографії становить близько 5 тисяч доларів. Наразі не відомо, чи зможе це фото повторити успіх знімку оголеної Брюні, який був проданий минулого року.

Нагадаємо, тоді на аукціоні "Christie's" за пікантне фото першої леді Франції віддали 91 тисячу доларів. Це при тому, що стартова ціна зображення була 4 тисячі.

За матеріалами "The Daily Mail"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали