Єгорова народила третю дочку, але на цьому не зупиниться?

20 січня 2010, 16:08

У вівторок у сімействі акторів Мухарського та Єгорової відбулося поповнення на 4 кілограми. Сніжана народила свою третю дочку, а загалом - вже четверту дитину.

Як вже писав ТаблоID, Антон, або ж, як він себе називає, Антін Мухарський був присутній при пологах дружини. Новонароджене чадо пара планує назвати Аріна або Христина. Щоправда, люди творчі - такі непостійні і не передбачувані...

А напередодні народження третьої дочки телеведуча й актриса Сніжана Єгорова дала інтерв‘ю журналу "Story". Окрім того, на обкладинці видання Снєжа постала у скупенькій кофтинці, вдягнутій на оголене тіло. Тож вагітний живіт акторки кожен міг роздивитися зблизька.

Так виглядала Сніжана незадовго до пологів
У Мухарського і Єгорової тепер на двох четверо дітлахів
"Дякую Богу, батькам і хорошим генам: я спокійно переношу вагітність. Цей стан зовсім мене не пригнічує. Навпаки, він є потужним стимулом для руху уперед", - сказала в інтерв‘ю Єгорова.

Взагалі, як відзначила Сніжана, вона до вагітності ставиться не так, як більшість жінок: "Річ у тому, що з появою кожної дитини у моєму житті відбувався поворотний період. Причому завжди на краще".

"Діти для мене - це не тягар, не скандали, не те, що ускладнює моє життя і робить його нестерпно важким. Навпаки! Є стільки всього, чому вони мене навчають! Тому я з легкістю іду на те, щоби вони народжувалися", - сміялася вона на шпальтах журналу.

"Дякую Богу, батькам і хорошим генам"

"Сказати, що я люблю своїх дітей, що я їх обожнюю, - це нічого не сказати", - запевняла Сніжана.

Тож, на думку телеведучої, вагітність - це взагалі активний і чудовий період у житті жінки: "Шкода, що він так швидко закінчується (сміється). Запам‘ятайте: вагітна жінка - це не інвалід!"

"Мене часто запитують: "Ой, як ви примудрялися і кар‘єру робити, і дітей народжувати? Це ж так складно..." А мені здається, що простіше нічого немає. Тому що коли з‘являються діти, з‘являється стимул. Ти не хочеш перетворюватися, грубо кажучи, на город, з якого дитина буде спершу годуватися, а потім почне його топтати. Діти хочуть пишатися своїми батьками", - впевнена жінка.

Народжувати і робити кар‘єру одночасно? Та раз плюнути!
Сніжана з дочками Стасею та Сашею

А ще Сніжана наголошує: "Якщо Бог дає тобі нове життя, яке ти виношуєш, значить, він дає тобі і сили для цього. Треба лише правильно використати ті шанси та знаки, які надає тобі доля".

Після цих слів Єгорова розповіла про досвід свого товариша:

"Один мій друг прийшов до священика і спитав: "А як нам народжувати? Чим ми будемо його годувати, що ми йому можемо дати?" Священик відповів: "А ви не беріть на себе функцію Бога - розпоряджатися життям, даним у ваші руки. Не вам вирішувати - народжуватися йому чи не народжуватися. Якщо Бог дав вам дитя, то він вам дасть і на дитя".

Саша ще вчиться у школі
А от Стася вже зустрічається з сином хореографів Дмитра та Олени Коляденків Пилипом

Нагадаємо, Сніжана Єгорова виховує доньок Стасю та Сашу від першого шлюбу з кліпмейкером Семеном Горовим, а також "сонячного хлопчика" сина Андрія від свого нинішнього чоловіка Антіна Мухарського.

"Влітку ми змогли виділити цілий місяць на оздоровлення дітей - усіх вивезли на море", - поділилася вона.

Також розповіла артистка про успіхи своєї старшої дочки Стасі. Дівчина, за її словами, вже закінчила школу і поступила на акторський факультет театрального університету імені Карпенка-Карого.

"Завдячуючи цій вагітності, я якоїсь миті зосередилася на сім‘ї, тому моя старша дитина змогла пройти цей період гідно", - сказала Єгорова.

Андрія мама-зірка називає сонячним хлопчиком
Єгорова обожнює своїх дітей і стан вагітності
"Я максимально активно брала участь у цьому процесі. Дуже багато було витрачено слів, сил, переконань, щоб вона зрозуміла, що, коли людина обирає свою майбутню професію, вона, за великим рахунком, обирає свій спосіб життя", - пояснила Сніжана.

"Хоча дочка переживала, боялася і казала, що не хоче іти нашими стопами, щоб її не звинувачували у тому, що вона дочка своїх батьків. Але Стася серйозно готувалася, займалася з педагогами - і іспити пройшли успішно", - додала жінка.

Старша дочка Єгорової та Горова вже студентка театрального

Що ж до народження своєї четвертої дитини, то Сніжана після пологів, схоже, довго вдома не сидітиме.

"Я сподіваюся на своє моральне та фізичне здоров‘я: взагалі ж, з моїми попередніми дітьми особливих проблем не виникало - я швидко поверталася у робочий графік", - зазначила вона.

А наостанок Єгорова наголосила: "Позитивна налаштованість і грамотний догляд за собою творять дива".

Вагітним на примітку: "Позитивна налаштованість і грамотний догляд за собою творять дива"

Фото з журналу "Story" та з сайту solntse.hiblogger.net

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали