Вагітна Єгорова влаштувала нічні посиденьки з родичами та друзями

3 грудня 2009, 10:08

На сьомому місяці вагітності актрисі та телеведучій Сніжані Єгоровій закортіло нічних забав. Шоувумен на пару зі своїм чоловіком актором Антіном Мухарським організувала нічні зйомки кліпу.

Артистичний сімейний дует відзняв відеоролик на запальну пісню "Най-Най-Най". Автором відео виступила сама Сніжана, а режисером - обличчя порошкової реклами Мухарський.

Мухарський з вагітною Єгоровою своє "кіно" тепер знімають уночі

У новому кліпі подружжя вирішило показати веселу пародію на талант-шоу українського телебачення. А задля більшого ефекту відео додали новорічного святкового присмаку.

Причому на знімальному майданчику Єгорова з Мухарським задіяли цілий натовп своїх друзів та родичів.


Антін вивів на сцену навіть маму

А щоб на заваді зйомкам не стали ані робота, ані школи-інститути, знімали "кіно" уночі. Власне, Єгоровій не звикати. На своєму далеко не маленькому терміні вагітності вона досі веде розважальне шоу, бере участь у телепрограмах та ходить в люди на тусовки.

Дочка Сніжани вже підростає
Мухарський вирішив зжерти перли власної дочки?
Між іншим, старша дочка Єгорової, як розповів "Світському життю" хореограф Дмитро Коляденко, зустрічається з його сином Філіпом

Тож, тієї ночі на знімальному майданчику зібралися: продюсер і телеведучий Ілля Ноябрьов, хореограф Олена Коляденко, шоумен Олексій Гончаренко та актор Володимир Горянський. Усі вони отримали почесні ролі журі.

Горянський (ліворуч) і Ноябрьов (праворуч) ставлять бали і по Цельсію
Вода вже поперек горла - коньяку б
Хореограф Лєна Коляденко "не виноватая я", вони самі мене вночі запросили

Водночас в імпровізованому "кастингу" брали участь доньки та батьки Сніжани та Антіна, а також інші родичі та друзі, в тому ж числі, дружина Горянського - Лариса.

До речі, Володимиру дісталася найвеселіша роль. За сценарієм, за столом журі п'є воду. Лише Горянський потихеньку потягує "чай", який врешті виявляється коньяком. А коли чашка актора порожніє, починається справжня фантасмагорія.

А кажуть, у Горянського роль найвеселіша

Відео сільсько-гламурного подружжя обіцяє бути позитивним та святковим, а презентацію кліпу анонсують вже найближчим часом.

О-о-отакий от позитив вийшов

За матеріалами F-Group Promotion

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів