Лобода роздягається заради роботи і полюбляє секс на одну ніч

9 лютого 2010, 11:41

Співачка Світлана Лобода любить експериментувати не лише із зовнішністю, а й з інтимним життям.

27-річна артистка зізналася, що перебуває у стані постійної закоханості, сприймає відверті фотосесії, як частину своїй роботи та не проти сексу на одну ніч.

"Сексуальність - це енергія! Вона або є, або її немає", - стверджує Свєта, певно, натякаючи на себе.

Лобода запевняє, що навмисне не мордує себе голодом, щоб бути у формі. Для цього у артистки є свої перевірені методи.

"Я не дотримуюся дієт. Підтримувати своє тіло в порядку мені допомагає щільний гастрольний графік, заняття йогою і активний спосіб життя в цілому", - розповіла "Бліку" Екс-"ВІА-Гра".

Сексуальність або є, або її немає, вважає Лобода

А от щоб сподобатися Світлані Лободі, потрібно всього нічого - бути тим, з ким вона буде відчувати себе справжньою жінкою. Їй подобаються мудрі, сильні, виховані і харизматичні представники сильної статі.

"Я постійно перебуваю в стані закоханості! Без цього творчій людині жити просто неможливо! Не приховую, мені потрібне постійне підживлення, нові відчуття, щоб творити щось незвичайне", - розговорилася Свєта.

Однак й досі поруч з постійно закоханою співачкою немає того єдиного. Принаймні, якщо чоловік у Лободи і є, то вона не поспішає його демонструвати.

Натомість, артистку неодноразово підозрювали у більш ніж дружбі зі співачкою Надією Мейхер та дизайнеркою Лілєю Літковською.

Лобода і Мейхер колись були в одній групі

"Мені здається, про все вже й так багато говорили. Я вважаю, що кожна людина має право жити, так як їй хочеться", - відрізала Свєта.

А на додачу вона зауважила, що взагалі то не надто любить говорити про те, що у неї коїться в ліжку.

"Я не люблю говорити про секс. У цьому немає потреби. Та й це дуже інтимно", - пояснила Лобода.

Хоча колись співачка відверто зізнавалася, що не проти сексу на одну ніч.

"Якщо хороший партнер, то я за секс на одну полярну ніч. У мене була парочка таких випадків, мені сподобалося. Але тільки, якщо на одну ніч! Якщо починаються стосунки, це зовсім не той драйв!", - зауважила вона.

Секс на одну ніч - Свєта знає, що це таке

Окрім експериментів з сексом Свєта не боїться й оголятися для чоловічих журналів. Артистка кілька разів показувала свої принади на сторінках глянцю.

"Я розумію, що фотосесії - це частина моєї професії. Я не роблю нічого непристойного, зазвичай це відбувається в купальнику або в закритій білизні. У мене є розуміння того, за яку межу я переступити не зумію", - зауважила Лобода.

Лобода роздягається для журналів, бо це ж її робота

Фото "Бліка", журналу "EGO", надані прес-службою Світлани Лободи, times.ua та "Комсомольской правды"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали