Джанабаєва про силікон: "Просто відірвати й викинути!"

20 жовтня 2010, 10:53

Якби не силіконові груди, "рятівниця Малібу" Памела Андерсон навряд чи б свого часу досягла такої популярності. Втім, деякі зірки все ж вважають, що природність тіла - прерогативна.

Скажімо, як пише "E-motion", співачка Євгенія Власова свої груди вважає "гармонійними".

"Бажання зробити силіконові груди ніколи не виникало", - заявила Женя.

Втім, артистка запевнила, що нікого з тих, хто пішов чи піде на таку пластичну операцію, засуджувати не буде. Мовляв, це справа кожного.

"Єдине, не розумію, навіщо капості писати, на зразок: "А у Власової цицьки маленькі". По-перше, хто їх бачив? По-друге, якщо дивитися на моє тіло - у мене все гармонійно, і груди теж", - заявила ображена Власова.

"Єдине, не розумію, навіщо капості писати, на зразок: "А у Власової цицьки маленькі"

До речі, як нещодавно нагадала зірка, її фотосесіях у купальнику і спідній білизні можна побачити як мінімум у двох журналах.

Водночас більш категоричною у питанні імплантації силікону виступила солістка "ВІА Гри" Альбіна Джанабаєва. Співачка готова боротися з силіконом силою.

"Силіконові губи - просто відірвати й викинути! Дівчата, не псуйте свою індивідуальність, і не ставайте схожими одна на одну!" - закликає Джанабаєва.

До речі. Саме в Альбіни чи не найменші груди серед усіх солісток "ВІА Гри" за всю історію гурту.

Альбіна Джанабаєва: "Силіконові губи - просто відірвати й викинути!

Модель і співачка Даша Астаф'єва також виступає проти модної хвилі силікону.

"Особисто я силікону ніколи не потребувала. Я вважаю, що в нашій країні технології поки що не досягли потрібного рівня, пластичні хірурги в тій же Америці не зрівняються з нашими", - впевнена вона.

"Я бачила багато жіночих частин тіла, які робилися в Америці, повірте, результат дуже відрізняється від того, що роблять у нас. У нас більше цінують природну красу, а там це залежність від модної хвилі силікону - роблять усе, починаючи від губ, і закінчуючи всім іншим", - додала Даша.

Даша Астаф'єва: "Я силікону ніколи не потребувала"

І наостанок, співачка Настя Каменських вкотре запевнила: груди у неї - справжні. Нагадаємо, колега репера Потапа свого часу хотіла собі "зробити" верхню губу, але, подивившись на деяких артистів, зрозуміла, що це спотворює.

Фото прес-служби Mamamusic, Playboy, журналу "Вельможа"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали