Власова не поспішає роздягатися і лізти в політику

19 жовтня 2010, 16:57

Співачка Євгенія Власова розповіла, які пропозиції їй робили політики, і чому вона не знімається у відвертих фотосесіях.

"Та не хочеться стояти в одному ряду з "заслуженими артистками". Трусиками і бюстгальтером уже нікого не здивуєш, та й абсолютно оголеним тілом також", - сказала а інтерв'ю "E-motion" Власова, коли її спитали про еротичні фотозйомки.

Втім, як нагадала Євгенія, у неї двічі була фотосесія у чоловічому глянці, й одна з них була два роки тому.

Власова не хоче дивувати чоловіків голим тілом і грудьми
Але прозору кофтинку одягала

"Коли мені вперше надійшла пропозиція, я сказала, що не зніматимуся у білизні, а от в еротичних костюмах я готова. Анжела Лисиця продумувала образ, я знялася в купальниках, вийшло все доволі непогано. Еротика і порнографія - це різні речі", - наголосила Власова.


Женя фотографувалася у білизні

А нещодавно співачка знялася у спільній фотосесії із мером Ірпеня Олегом Бондарем. До слова, як зізналася Женя, вона у неї є упередження щодо політиків.

"Зізнаюся чесно, є, хоча існують винятки і в політиці, і в шоу-бізнесі. Часто у цих сферах багато бруду..," - зітхнула Власова.

Та й нескромні пропозиції від деяких політиків Євгенії свого часу надходили.

"Безумовно, аж до того, що я могла двічі стати заслуженою артисткою України. Я дуже рада тому, що до сьогодні не ношу цього ганебного звання. Я думаю, коли я заслужено отримаю звання "заслуженої", тоді можна буде про щось конкретно говорити", - сказала вона.

Зате на фотосесію з мером Власова пішла без питань

"Вперше мені надійшла пропозиція від політика високого рангу, тоді мені був 21 рік. Він запропонував мені стати заслуженою артисткою України, на що я відповіла: "Ти що, це ж смішно, нерозумно, я цього ще не заслужила". Його дуже здивувало, що я не скористалася нагодою", - поділилася спогадами Власова.

Вдруге, як зауважила співачка, від сумнівної пропозиції вона теж відмовилася.

Втім, бажання піти у політику у Євгенії все ж виникало.

Одні політики робили Євгенії нескромні пропозиції, а інші - цілували

"Коли я бачу багато несправедливості, звісно, хочеться обійняти якусь посаду, щоб вирішувати або впливати на якісь моменти. Та я чудово розумію, що за цим стоїть. Або ти - політик, або ти - співачка", - сказала Власова.

"Є багато прикладів, коли зірки йшли в політику і просто зникали як артисти. Потім дуже важко повернутися на велику сцену, тому я буду геніальна щодо цього. Розумні вчаться на своїх помилках, а генії - на чужих. Хоча, знову ж таки, та ж Оксана Білозір, на мій погляд, відмінно поєднує сценічну діяльність з політикою", - зауважила вона.

"Або ти - політик, або ти - співачка"

Нагадаємо, співачка Євгенія Власова була у шлюбі з продюсером гурту "ВІА Гра" і нині виховує від нього дочку Ніну.

Фото "E-motion", а також фото журналів "EGO" та "Вельможа"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів