Астаф'єва, Монро і Цимбалюк поділилися секретами збудження

16 лютого 2011, 14:21

Цікаво що в той час, коли одних збуджують аромати парфумів, іншим достатньо пожувати суші, а третім хочеться покурити марихуану.

Зіркові жінки і "напівжінки" розповіли про своє ставлення до афродизіаків "E-motion".

Скажімо, співачка і модель Даша Астаф'єва одразу зізналася, що шаленіє від запахів.

"Мене збуджує кориця та імбир. Обожнюю ці запахи, просто втрачаю голову. Тому коли мені пропонують чай з корицею у гостях, я думаю - пити чи не пити", - ділиться маленьким секретом Астаф'єва.

Даша Астаф'єва може збудитися від одного чаю

А от чоловік, на думку артистки, має пахнути трохи інакше - але не менш збудливо.

"Просто божеволію, коли чую запах пачулі на чоловічому тілі", - зізнається Даша.

"Божеволію, коли чую запах пачулі на чоловічому тілі"

Так само вірить у силу ароматів стиліст Ольга Навроцька. Час від часу білявка, яка 16-го лютого відзначатиме у Києві свій день народження, користується парфумами з феромонами.

"Аромати, запахи - це дуже важлива річ, за запахом запам'ятовую людей, звісно ж, чоловіків. Удома часто запалюю ароматизовані свічки. Колись давно у мене були парфуми "Ralph Lauren", з ними я була дуже популярна, всі чомусь звертали увагу", - згадує Оля.

Стиліст Навроцька запам'ятовує чоловіків за запахом

Мало того, Навроцька активно використовує засоби, які спрямовані на підвищення збудливості чоловіків.

"Часто користуюся афродизіаками і парфумами з феромонами. Мені здається, вони мають вплив на протилежну стать, хоча багато що залежить від внутрішньої енергетики жінки", каже вона.

"Обожнюю міксувати аромати, можу протягом дня користуватися трьома одночасно. До речі, особливу родзинку додають чоловічі парфуми, які я теж час від часу використовую", - резюмує стиліст.

"Часто користуюся афродизіаками і парфумами з феромонами"

Водночас, не всі "поведені" на запахах. Модель і телеведуча Інна Цимбалюк головним афродизіаком, як пише видання, вважає суші.

"Обожнюю суші, раніше могла їх їсти щодня, зараз зменшила апетити", - зазначає Цимбалюк.

Цимбалюк збуджували суші

Афродизіаками Інна цікавиться здавна.

"Взагалі завжди цікавилася афродизіаками, купувала ароматизовані палички. Зізнаюся чесно: особливого ефекту не відчула. Мені здається, людина збуджується насамперед від внутрішнього настрою", - каже вона.

"Взагалі завжди цікавилася афродизіаками..."

Що коїться із внутрішнім настроєм солістки гурту "Пара Нормальних" Ані Добриднєвої, лишається тільки здогадуватися. Адже співачка, як пише інтернет-сайт, любить перед сексом покурити марихуану.

"Частенько до і після сексу мене тягне на солодке - люблю фрукти, шоколад, іноді морозиво. А ще перед сексом можу покурити "траву" - дуже заводить!" - зізнається колишня партнерка по дуету Вані Дорна.

"...Перед сексом можу покурити "траву" - дуже заводить!"

Своїм ставленням до факторів збудження ділиться й травесті-діва Монро. Для цього персонажа, який біологічно все ж лишається чоловіком, головний афродизіак - "Chanel Coco Mademoiselle".

"Щойно я підношу флакон до свого зап'ястя, рівень тестостерону підвищується у 10 разів. Я готова мчати на подвиги", - зізнається Монро.

Монро

Кілька разів травесті, за її словами, пробувала і парфуми з феромонами із секс-шопу.

"Після цього всі чоловіки тікали від мене, ніби я наїлася копченої скумбрії і забула помити руки", - запевняє Монро.

Після парфумів з феромонами чоловіки тікали від Монро, ніби вона наїлася копченої скумбрії і забула помити руки

А взагалі, найголовнішим афродизіаком у житті закоханих Монро вважає аромати смачної вечері, приготовленої від усього серця для своєї другої половинки.

Фото з особистого архіву Навроцької, фото з "E-motion", з офіційного сайту Цимбалюк, зі сторінки Монро у Вконтакте, а також фото Retro Atelier, "Playboy", журналу "Shop-city"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали