Зірка "Playboy" стала депутатом Думи

6 грудня 2011, 16:30

У державній думі Росіі стало на одного депутата більше. 22-річна акторка та зірка чоловічого журналу "Palyboy" Марія Кожевнікова подалася в політику. А скандальна тусовщиця Ксенія Собчак поспішила "познущатися" з новоспеченої депутатки.

Свої думки стосовно нової посади зірки серіалу "Універ" Кожевнікової Собчак висловила у Twitter.

"Знайомтеся, Марія Кожевнікова, 22 роки. Тепер вона депутат держдуми. Буде законотворчістю займатися. Тато грає в хокей з Шойгу", - написала Ксюша у мікроблозі.

Собчак у Твіттері написала: "Знайомтеся, Марія Кожевнікова, 22 роки. Тепер вона депутат держдуми. Буде законотворчістю займатися..."

"Хочеться відразу взяти у Марії інтерв'ю з приводу законотворчої діяльності. Поговорити про пріоритети законодавчої гілки влади…" – продовжувала іронізувати Собчак.

"Шановна Марія! Доброго дня! Я Ксенія Собчак. Вітаю вас з перемогою і хочу зробити з вами інтерв'ю про вашу майбутню роботу", - знущалася телеведуча.

За словами Собчак, тато депутатки Маші грає в хокей із Шойгу

"Цікаво, "під ким" працює Марія Кожевнікова?" – поцікавилася Ксенія.

Хтось із послідовників Собчак припустив, що тусовщиця просто заздрить Кожевниковій, яка тепер є членом партії "Единая Россия".

"Заздрю "піпєц" як! :) Мрію бути частиною того що відбувається:) це видно по всіх моїх діях:))", – написала Собчак у відповідь.

"Цікаво, "під ким" працює Марія Кожевнікова?"

"Мені дуже цікава політика, але не така. Я б мріяла займатися політикою. Політикою - так, бля……вом – ні. Краще оголошувати Білана", - додала Ксюша.

Фото "Playboy"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали