Прокаєва приховала від "своєї королеви" Лісничої фотосесію у "Playboy"

7 серпня 2012, 17:35

Гендиректор заповідника "Києво-Печерська Лавра" Вікторія Ліснича заявляє, що подала до суду на свою екс-заступницю Владу Прокаєву за наклеп.

Крім того, за словами директорки, вона нічого не знала про оголені фотосети Влади, коли брала її на роботу.

В інтерв’ю "Українській правді. Життя" Ліснича розповіла про те, як сама потрапила до Лаври та про свої стосунки із Прокаєвою.

Питання про те, як людина без належної освіти стала директором Лаври бентежить багатьох. Втім, сама Ліснича впевнена, що перебуває на своєму місці.

"Я людина, яка як заступник міністра курувала усю музейну справу України! Мене всі музейники люблять!" – каже Вікторія.

Ліснича впевнена, що її усі люблять

"У мене три вищі освіти. Будучи заступником директора інституту Амосова, я почала писати роботу про релігію… Але дисертацію я не захистила, якось не виходило", - розповідає жінка.

Як виявилося, на посаду директора Лаври Лісничу запросив міністр культури Михайло Кулиняк.

"Він знає, що я менеджер, людина фахова, ніколи не обманюю і притримуюсь своїх принципів. Ми давно один одного знали. От він мені і сказав: "Те, чого ти досягла, ти можеш досягти і в культурі". І він не помилився", - ділиться Вікторія.

Що ж до Прокаєвої, то дружба Лісничої з нею почалася зі співпраці з її фондом.

"Я була заступником міністра культури, а вона своїм фондом вела спільні програми з Міністерством культури. Там ми і познайомились. І ця людина дуже захотіла завоювати мою увагу. З часом ми подружились", - розповідає Ліснича.

Якийсь час Влада та Віка були подружками

"У Прокаєвої є позитивні якості, хоч вона мене облила брудом. Але я людина, яка служить у святому місці, тому не можу говорити неправду. Є у неї такі якості, хватка ділова, а людський фактор не спрацював", - каже Вікторія.

На запитання, чому Ліснича взяла Прокаєву на роботу попри сумнівні епізоди в біографії, зокрема, зйомку для журналу "Playboy", вона відповіла:

"Я цієї інформації не знала. Я її спитала: "Чому ви не сказали, що ви знімались у "Playboy"?". А вона мені тоді відповіла: "Яке це має значення, це лише красиві люди мають можливість зніматись у "Playboy". Я змінилась, раніше у мене така була ситуація, тепер інакша".

Прокаєва не казала подружці Лісничій, що знімалася оголеною

Ліснича також додала:

"В принципі, Марію Магдалину теж Ісус простив. Але після цих скандалів ми з нею розсталися… І вона тоді дуже на мене затаїла злість. І коли у нас була нарада у міністра, вона сказала, що це я замовила репортаж у "Playboy".

Після цього, за словами директорки, Прокаєва почала писати їй дивні повідомлення.

"Прокаєва писала мені смски: "Моя королева, ви мені мститесь?". Може нормальна людина такі смски писати? А я пишу їй: "Чому це я ваша королева?" – згадує Вікторія.

Як відомо, Ліснича звільнила Прокаєву після того, як екс-модель заявила, що дала хабара директорці особисто для міністра культури Михайла Кулиняка.

Ліснича і Кулиняк це спростовували. Крім того, Вікторія ще й до суду подала за наклеп.

Документальний доказ звільнення Прокаєвої

"Так, я подала заяву до суду. Правоохоронні органи ведуть розслідування. Вона оббрехала мене і Михайла Андрійовича. А це найсправжнісінька брехня і наклеп, і це карається законодавством України. Три роки за оббріхування", - заявила Ліснича.

Також варто зазначити, що за словами пані директорки, Прокаєва зараз у не дуже добрих стосунках зі своїм чоловіком. Тому Влада здала офіс в ТЦ "Олімпійський" в оренду, а всі її процедури краси сплачувала Ліснича.

"Вона мене просто використала", - заявила Вікторія.

Нагадаємо, уся історія про те, як Прокаєва потрапила до Лаври стала суцільним скандалом, починаючи з чуток про нову посаду екс-моделі та закінчуючи її звільненням.

Повне інтерв'ю Вікторії Лісничої читайте на сайті "Українська правда. Життя"

Фото "Українська правда. Життя", з сайту Stralife.com.ua, з сайту Олександра Модерера, фото з блогу Babyminosya

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали