Мілонов вимагає позбавити Корольову звання "заслуженої" за порно-фото

25 березня 2015, 12:26

Скандальний пітерський депутат Віталій Мілонов взявся за співачку Наташу Корольову.

Чиновник побачив пороновідео за участю Наташі й тепер вимагає позбавити її звання "заслуженої артистки Росії", пише "Супер.ру".

Кілька років тому в Інтерне потрапили порнографічні відеозаписи і фотографії буцімто з сімейоного архіву Корольвої та її чоловіка Сергія Глушка. Однак Мілонов, схоже, побачив їх лише зараз й одразу ж забив на сполох.

"Після подібного інциденту участь артистки Корольової в дитячих заходах має бути обмежена! Той, хто працює з дітьми, повинен бути прикладом для них. А те, що дозволяє собі робити артистка на цих відео, які може побачити кожен в Інтернеті, бридко і не вкладається в жодні норми моралі", - заявив депутат.

Інтимні фото Наталі обурили Мілонова

Мілонов також повідомив, що готовий негайно поставити питання про позбавлення Наташі Корольової звання заслуженої артистки Росії.

"Сам принцип, який склався в плані нагородження народних артистів, має бути підданий народній ревізії. Я не розумію, як у таких людей з'являються подібні звання? Мабуть, тому що привласнюють їх такі ж люди. Людина, яка на відео займається гидкими справами, і з вечірки якої відвозять в наркотичному отруєнні людей, яка вона заслужений артист нашої країни? Безумовно, таких потрібно позбавляти цього статусу", - впевнений чиновник.

Кілька років тому в Інтернеі з'явилися досить відверті фотографії Корольвої і Тарзана. Бува не фотошоп?

"Є таке поняття - честь офіцера. Якщо звичайна людина може напитися і заснути під ялинкою, то офіцер цього дозволити собі не може. Заслужений артист має право випити або погуляти з друзями, але записувати таке відео - ні! Ось Кобзон поїхав співати для ополченців, він народний артист, що заслуговує поваги", - вважає Мілонов.

Він також висунув пропозицію створити "спеціальну комісію з етики", яка буде покликана відслідковувати появу подібної відвертої інформації, пов'язаної з зірками кіно, музики та шоу-бізнесу.

Це чи не найпристойніше фото буцімто з порноархіву Наталі

"Обов'язково повинна бути комісія з етики, яка прийматиме відповідні дії. Тому що залишати таке без реакції - неприпустимо. Це бридко!" - додав він.

Як відомо, Віталій Мілонов є затятим гомофобом й активно підтримує президента Росії Володимира Путіна.

Фото "Супер.ру"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали