Литовченко поставлять керувати історико-культурним заповідником

22 вересня 2016, 13:31

Колишня модель, а нині викладачка вишу Влада Литовченко отримала чергову відповідальну й високу посаду в галузі культури.

Вона очолить Вишгородський історико-культурний заповідник. Свій вибір на кандидатурі Влади спинили члени конкурсної комісії.

Про це повідомляє "Музейний простір".

Литовченко стане директоркою Вишгородського історико-культурного заповідника

За крісло директора заповідника з Литовченко змагалася Ірина Пироженко, котра очолювала його від часу його створення в 1994-му році. Розрив між суперницями склав 4 бали.

Контракт із новоспеченою директоркою підпишуть до 8-го жовтня.

Члени конкурсної комісії обрали Владу

Нагадаємо, в 2012-му році Литовченко (на той момент вона носила прізвище свого чоловіка №3, Прокаєва) призначили заступницею гендиректора Києво-Печерського історико-культурного заповідника з міжнародної співпраці. Як з'ясувалося потім, не просто так, а за хабара в розмірі 50 тисяч доларів.

Нетривале перебування Влади на цій посаді запам’яталося ще одним гучним скандалом. Її звинуватили в знущаннях із підлеглих.

Литовченко - колишня зірка "Playboy", а тепер - викладач, ще й директор історико-культурного заповіднику

Попри те, що посаду заступника з міжнародної співпраці невдовзі скоротили, Литовченко усе одно лишилася працювати в Лаврі на громадських засадах, позаштатним радником.

Як відомо, Литовченко має музичну освіту, а ще навчалася в Дипломатичній академії при Міністерстві іноземних справ. У 2015-му екс-модель "Playboy" захистила дисертацію.

Фото з Facebook Литовченко та Олександра Модерера для "Playboy"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали