Екс-"Nikita" Нана розказала, чому пішла з гурту, та хто знімає її домашню еротику

3 квітня 2017, 14:13

Колишня солістка гурту "Nikita" Нана або Настя Кумейко нарешті розповіла, чому пішла з-під крила продюсера Юрія Нікітіна.

Також артистка зізналася, що тримати у секреті стусунки з композитором Русланом Квінтою було саме її ідеєю.

Про все це Нана розказала газеті "Сегодня".

Як відомо, у жовтні минулого року Даша Астаф’єва залишилася головною солісткою гурту "Nikita", а Нана пішла у сольне плавання. Однак причина цього тривіальна.

"У мене закінчився контракт. І так як він тривав п'ять років, я не захотіла його продовжувати. В принципі, ми плавно підійшли до дати завершення", - пояснила співачка і додала, що про вихід з гурту говорила з продюсером Нікітіним за кілька місяців до закінчення контракту.

Нана вже не працює з Нікітіним та Астаф'євою

На запитання, чи підтримує вона стосунки з екс-колегою Астаф’євою, Нана сказала:

"Не можу сказати, що ми були близькими подругами, щоб продовжувати щільно спілкуватися. Привітали одна одну з Новим роком. Але в шоу-бізнесі, мені здається, щирих і справжніх друзів бути не може. Це була співпраця - і я за неї вдячна".

Настя і Даша не стали подругами за 5 років праці разом

Але, схоже, Нана не сумує через тимчасову паузу у кар’єрі та насолоджується стосунками з Русланом Квінтою, про які стало відомо кілька тижнів тому.

Ініціатором приховувати роман, який триває вже 4 роки, була сама співачка.

"Тому що вважаю, що сім'я і все, що пов'язано з почуттями, де є тільки дві людини - має бути за лаштунками і заховано за сімома замками. У зв'язку з підготовкою до концерту-бенефісу в Палаці спорту - журналісти, шанувальники почали цікавитися Русланом і його особистим життям. І питання "Ваше серце вільне? З ким ви?" - все-таки вивело на чисту воду наші стосунки", - поділилася Нана.

Нана пожартувала, що навіть вночі просить Руслана написати їй пісню, але вже 4 роки чекає

"Але я знаю одне: я не буду знімати "Інста-сторі" - "Ми прокинулися", "Ми лягли", "Ми поснідали". Настільки близько і глибоко в своє життя я б не хотіла впускати чужих людей", - наголосила вона.

Показувати найінтимніше Нана може, а от про стосунки розповідати у деталях не буде

Цікаво, що Руслан не просто не проти інтимних знімків своєї дівчини, які заполонили її сторінку у соцмережі, а й частенько сам їх робить.

"Всі відверті знімки, зроблені в моїй квартирі, робить Руслан. Я його "виставляю" - він у мене замість фотографа. Я кажу: "Ти стоїш тут - я відбігаю туди, сідаю ось так". Тобто все проходить через його фейс-контроль. Він не проти", - розказала співачка.

Квінта виконує роль домашнього фотографа пустунки Нани
Еротична фотозйомка + рольові ігри?
Схоже, Руслану іноді доводиться "літати" задля вдалого кадру своєї домінантки Нани

На запитання, чи ревнує Квінта, Нана зазначила, що не дуже.

"Звичайно, десь всередині. Кожній дівчині, напевно, приємно, коли її ревнують. Руслан дуже делікатно і чітко висловлює свої почуття. Я для нього найкрасивіша - звичайно, він завжди за те, щоб я збирала погляди оточуючих", - сказала Настя.

Morning ritual! Start your day with exercises in a bed. #sporteverywhere #wakeup #ladyinwhite #xxlukraine #ladyNa #doyourbest 💎

A post shared by Anastasia Domination (@anastasia_domination) on Dec 27, 2016 at 12:48am PST

Фото і відео з Instagram

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали