Х'ю Хефнеру би це сподобалось: триб'юти світових зірок та українські кралі в Playboy

28 вересня 2017, 15:55

Світ прощається з людиною-епохою, засновником Playboy Х'ю Хефнером, який помер на 92-му році життя. Хефа тепло згадують ті, кому пощастило познайомитися з ним та побувати на сторінках його журналу.

Зокрема немало світилися в Playboy українки: в різні роки це були Даша Астаф'єва, Поліна Логунова, Віра Брежнєва, Ганна Філімонова, Alloise, Світлана Лобода, Еріка Герцег, Анна Седокова, НеАнгели, Ірена Карпа, гурт А.Р.М.І.Я., Євгенія Діордійчук.

"Я мала щастя бути знайомою з цим чоловіком. Мала щастя неодноразово з'являтися на обкладинці цього легендарного журналу. Сьогодні світ утратив легенду, і без нього Playboy ніколи не буде таким, як був. Я дуже рада, що була частиною цієї прекрасної історії", - написала Євгенія в Instagram.

"Так багато хочеться сказати… Але іноді неможливо знайти слова. Велика людина з великою мрією, яка змінювала життя людей повсюди, зокрема моє. Сьогодні він залишив цей світ, але його завжди пам’ятатимуть. Велике спасибі вам за все, містере Хефнер!", - додала вона.

Діордійчук свого часу була Playmate

"Спочивай із миром, Хеф... Моя легенда, моя мрія... Дуже дякую тобі... за мою особисту казку", - написала в своєму фотоблозі Даша Астаф'єва, виклавши світлини з Хефнером.

#RIP Hef ... My legend, my dream

Допис, поширений Дария Астафьева (@da_astafieva) Вер 28, 2017 о 9:59 PDT

Thank you so much...for my own fairytale 🕊

Допис, поширений Дария Астафьева (@da_astafieva) Вер 28, 2017 о 10:13 PDT

Даша особисто знала Х'ю
НеАнгели теж знімалися для легендарного чоловічого журналу
Досить скромна Седокова
Ірена Карпа свого часу теж багато що показала

"Спочивай із миром, дорогий Хефе. Я завжди вважала мою обкладинку в Playboy визначним моментом у моїй кар'єрі, і я вдячна йому за те, що він був на багатьох моїх ранніх булеск-шоу. Я ніколи не забуду той вечір, коли я спустилася зі сцени, і він запропонував мені мою першу обкладинку... Це справді змінило моє життя. Я завжди берегтиму спогади про те, як бачила Хефа і його кроличків на моїх шоу, про фільми, зняті в маєтку, та про наші вечори танців та свінгу. Це справді кінець епохи", - написала в Instagram бурлеск-діва Діта фон Тіз.

Сінді Кроуфорд, Келлі Брук, Кім Кардашян, Періс Хілтон та інші зірки теж тепло згадали Хефнера.

Як зазналася Памела Андерсон, Х'ю був одним із найважливіших людей у її житті, розумів її та вчив бути хороброю, сильною і вразливою.

"Я так глибоко шокована. Але ти був старенький, твоя спина так сильно боліла. Востаннє, коли я тебе бачила, ти пересувався в ходунках. Ти не хотів, щоби я на це дивилася. Ти не міг чути. В тебе в кишені був аркушик паперу, ти показав мені його - з моїм іменем Памела, обведеним сердечком", - пригадала білявка.

"Мені бракуватиме тебе в усьому. Дякую, що зробив світ кращим. Вільнішим та сексуальнішим. Ти був джентльменом, чарівливим, елегантним, шляхетним. І дуже веселим. Прощавай, Хефе... Твоя Памела", - написала Андерсон.

Love you Hef 💋 #Legend

Допис, поширений Paris Hilton (@parishilton) Вер 27, 2017 о 11:38 PDT

Прекрасна людина, підприємець та новатор. Твій спадок продовжить жити", - написав лідер гурту Kiss Джин Сіммонс, чия дружина Шеннон свого часу теж красувалася в Playboy.

"Якщо хтось і прожив життя якнайповніше, то це ти...", - написав Джеймі Фокс, пригадавши, як уперше завітав на вечірку до Хефнера.

"Твій дух і твоя енергія житимуть вічно... І я знаю, що ланцюжок на VIP-вході до раю зараз знятий... Лише любов та вдячність", - додав актор.

Фото з соцмереж, фото Олександра Мордерера з офіційного сайту фотографа

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали