Українська "Чорна вдова" звернулася до британських ЗМІ: Я доведу, що невинна

30 жовтня 2017, 11:35

Детективна історія, в якій є нерозкрите вбивство, війна за чималий спадок та кралечка-вдова, котру підозрюють у тім, що саме вона організувала передчасну смерть багатія-чоловіка, знову на перших шпальтах західних ЗМІ.

Головна героїня – українка Ганна Зюзіна, котру преса охрестила "Чорною вдовою". Колишня танцівниця на пілоні в 2007-му році вийшла за значно старшого від неї заможного британця Баррі Пінга, а рівно через рік овдовіла.

Нині жіночка, котра відтоді змінила ім'я на "скромне" Джуліанна Мур, має намір нарешті відвоювати собі гроші Баррі. Та для цього їй спершу треба переконати суд, що вона не має відношення до його смерті.

Українка Ганна Зюзіна в 2007-му вийшла за британського багатія, а через рік стала вдовою

"Мені досі важко повірити, що в країні, котра пишається тим, що має одну з найкращих судових систем у світі, я опинилася в абсурдній та сумній ситуації, коли мушу йти до суду, щоби доводити мою невинуватість", - цитує Ганну-Джуліанну The Daily Mail із посиланням на The Sunday Times.

"Я вважаю, що люди мають право знати, що я невинна… Це єдине, що я можу зробити. Я просто хочу все прояснити – і в мене небагато варіантів, крім як це зробити. Я живу з цим майже 10 років – і це важко", - побідкалася жіночка.

Історія про "Чорну вдову" зацікавила західну пресу

Варто зазначити, що потерпає невтішна 38-річна вдовиця у сонячній Марбельї, де купила собі два помешкання. Саме там її розшукали журналісти.

Власне, деякий прогрес на шляху Ганни до поки що "заморожених" статків Баррі, котрий загинув, не лишивши заповіту, вже є. У березні 2017-го року Зюзіна-Мур добилася того, щоби результати слідства у справі про смерть Пінга, яке вела поліція Ексетера, визнали недійсними через порушення.

Відтоді Ганна стала Джуліанною та оселилася в Іспанії

Зокрема Ганна заявила, що їй не дали можливості свідчити, а ключовий свідок надав інформацію з чужих слів. А ще буцімто в неї є "нові факти", що мають відношення до вбивства Баррі.

Також Зюзіна звинувачує родичів покійного чоловіка в тім, що вони весь цей час тринькають його гроші. Ті ж називають ці закиди "абсурдними", бо до остаточного вирішення цієї справи спадок Пінга в розмірі 1,8 мільйона фунтів стерлінгів перебуває в незалежному трасті.

Жіночка має намір довести, що не "замовляла" свого чоловіка, відтак має право на спадок

Нагадаємо, 47-річний Баррі Пінг загинув у 2008-му році, приїхавши з коханою дружиною, з котрою познайомився через Інтернет, до Києва.

Пара вийшла з ресторану, де святкувала першу річницю свого весілля. Ганна раптом згадала, що забула свої рукавички, та повернулася в приміщення, а Баррі збило авто з вимкненими фарами та краденими номерними знаками. На похороні чоловіка Ганни не було.

Джуліанна Мур воює з родичами покійного чоловіка

На прикладі цієї сумної й трагічної історії британські ЗМІ свого часу застерігали чоловіків, щоби ті були дуже обережними, шукаючи кохання на популярних російськомовних сайтах знайомств.

Фото з The Daily Mail

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали